CZ | EN | DE | PL
titulní strana kam v Liberci ubytování v okolí recenze hostů pracovní pozice zpravodaj odkazy
O HOTELU FÉNIX LIBEREC

O HOTELU FÉNIX LIBEREC

Hotel nabízí komfortní ubytování s unikátní nabídkou originálních služeb. Designové pokoje a apartmány, samooblužný bar, pokoj s vířivkou, masáže, dětské vybavení, bohaté snídaně, 4 restaurace v okolí, DVD půjčovna, vlastní parkoviště, přístup na Internet - WiFi, pokojový servis, klidná lokalita, velmi dobrá dopravní dostupnost. Celková kapacita 25 lůžek je zárukou osobního přistupu a nerušeného pobytu.


Celodenně otevřená recepce s příjemným posezením a kávou zdarma. Parkoviště pro Váš automobil je přímo u hotelu a je střeženo kamerovým systémem s automatickou bránou. Parkování je pro hosty hotelu ZDARMA.


piktogramy

více informací o ubytování Liberec »
Celý objekt hotelu je výhradně nekuřácký. Kouření je možné pouze před hotelem, nebo ve vymezených prostorech na zahradě kde jsou pro tento zlozvyk umístěné popelníky.

Všechny liberecké turistické cíle jako jsou například horský hotel Ještěd, zoologická zahrada Liberec a botanická zahrada Liberec, Aquapark Babylon, Wellness Babylon, IQpark Babylon, 4D Kino Babylon, Dinopark Liberec, TipSport Aréna, Severočeské muzeum, plavecký bazén Liberec či centrum města jsou dostupné pěšky, autem nebo tramvají bez nutnosti přestupu (zastávka je 100 m od hotelu). Hotel je ideálním výchozím bodem pro výstup na Ještěd. Milovníci zimních sportů budou překvapeni blízkostí Ski areálu Ještěd (250 m).Nejbližší zábavní a obchodní centrum – OC Nisa je vzdáleno 3 minuty jízdy autem od hotelu. V OC Nisa naleznete 160 obchodů, multikino Cinestar Liberec s 8 sály, KFC, MC Donald a několik restaurací. Ve blízkém okolí hotelu se nacházejí čtyři kvalitní restaurace.


Ubytování je možné kdykoliv od 14:00 do 20:00 hodin. V den odjezdu můžete pokoj obývat do 10:00 hodin, nebo si pobyt za drobný příplatek prodloužit až do 18:00 hodin.


Po celý den je pro hosty Fénix Design Hotelu otevřena samoobslužná kavárna Fénix Marlenka Café Bar s nabídkou teplých nápojů ZDARMA (Ristrettolo, Espresso Lungo, Cappuccino, Moccaccino, Café Latté, Horká čokoláda, káva bez kofeinu, výber z mnoha druhů kvalitních čajů a Caro).

Naším cílem je nabízet velmi kvalitní ubytování v Liberci se spoustou nadstandardních hotelových služeb.

V letních měsících mohou hosté využívat zahradu s venkovní terasou, trampolínou, altánem, lávovým grilem (za poplatek), dětským koutkem s houpačkami a pískovištěm. Na zahradě je rozmístěno několik houpacích relaxačních lehátek. Pro větší skupiny je možná rezervace celého hotelu za výhodných podmínek. Společné prostory jsou vhodné pro firemní setkání a školení. K dispozici je audiotechnika, LCD televize, přístup na internet, tiskárna, kopírka, flipchart a možnost zajištění občerstvení. Příjemné posezení poskytuje celodenně otevřený samoobslužný bar s více jak 40 druhy nápojů. V přízemí hotelu je k dispozici moderní recepce, kde je volně přístupný počítač s tiskárnou s připojením na internet. Celý areál hotelu je pokryt bezdrátovým internetem - WiFi.

16. 8. 2018 | Jáchym | výměna odkazů | výměna odkazů | Fénix apartmán Liberec | Všechna práva vyhrazena. | optimalizace pro ubytování Liberec

copyright © 2018 Fénix Hotel Liberec. Publikování obsahu bez souhlasu majitele zakázáno. |