Neobyčejný hotel pod Ještědem

  Jedinečný Fénix Wellness hotel s fantastickým výhledem se nachází v klidné části Liberce nedaleko volnočasového areálu Ještěd, kousek od přírody i města. Nabízíme promyšlený koncept unikátního ubytování s 19 pokoji rozdělených do 13 typů. Skvělé ubytování doplňuje bezplatné parkování přímo u hotelu, bohaté snídaně formou teplého a studeného bufetu, moderní dětská herna Aquarium, samoobslužná kavárna a cukrárna přístupná po celý den i noc. Rychlý bezplatný internet je dostupný po celém hotelu i na pokojích. Jsme kompletně baby-friendly hotel. :-)


  HOTEL

  Odpočívejte Relaxujte
  Poznávejte Bavte se

  Pokoje, postele, televize, vířivky, sauny a prostory, které si zamilujete...

  Komfortní dvoulůžkové pokoje různých velikostí, prostorné rodinné pokoje, luxusní apartmá s prosklenou koupelnou a vířivkou, apartmá s největší postelí v libereckém kraji, wellness pokoje s unikátní saunou, obří vířivkou a terasou. SMART TV s připojením na internet, 100% WiFi pokrytí po celém hotelu, audio systém s bluetooth v koupelně i pokoji, pohodlné matrace, zatemňující závěsy, bezplatné parkoviště přímo u hotelu, samoobslužná kavárna s cukrárnou otevřená 24 hodin denně...


  Ubytování


   Nadstandardní hotelové služby
   Fénix hotel má pro své hosty vždy něco navíc! Jsme jediný hotel v Liberci, který Vám nabídne nadstandardní hotelové služby již v ceně ubytování. Vyhlášené bohaté snídaně a celodenní možnost občerstvení doplňuje samoobslužná kavárna s lobby barem Panorama. Pro děti máme velkou hernu "Aquárium", venkovní terasu, bezbariérové prostředí a spoustu dalších doplňkových služeb, které Vás mile překvapí.

   Služby


   Aktuality

   Užijte a prozkoumejte Liberec se všemi možnostmi, které nabízí...
   Všechny liberecké turistické cíle jako jsou například horský hotel Ještěd, zoologická zahrada Liberec a botanická zahrada Liberec, Aquapark Babylon, Wellness Babylon, IQpark Babylon, 4D Kino Babylon, Dinopark Liberec, TipSport Aréna, Severočeské muzeum, plavecký bazén Liberec či centrum města jsou dostupné částečně pěšky, autem nebo tramvají bez nutnosti přestupu (zastávka je 150 m od hotelu).

   OKOLÍ HOTELU

   Nechte se unést
   krásnou přírodou

   Tipy na výlety pro všechny bez rozdílu věku

   V hotelu Fénix jsou vítání všichni bez rozdílu věku. Víme jak jsou pro vás vaše děti důležité, proto se o ně společně s vámi rádi postaráme. Pro děti jsme připravili originální dětskou hernu Aquarium, deskové hry, omalovánky, knížky a v dohledné době budou na pokojích i herní konzole Playstation 4 s širokou nabídkou her zdarma k zapůjčení.

   Pro všechny ostatní je k dispozici celodenně otevřená samooblužná kavárna Panorama s širokou nabídkou teplých i studených nápojů, pochutin a dezertů za ceny, které vás mile překvapí. Na recepci i pokoji naleznete spoustu tipů na výlety po Liberci a okolí. Budete-li chtít rádi vám pomůžeme vymyslet výlety přímo na míru. Neváhejte se nás zeptat...
   +420 774 108 430
   info@hotelfenix.cz
   Historie Okolí hotelu Partneři Aktuality Rezervace Ke stažení Kontakt

   Fénix Wellness Hotel, Ještědská 279, Liberec 19, 46008, GPS 50°44'21.01"N 15°01'01.60"E E

   © 2020 Hotel Fénix, všechna práva vyhrazena

   Designed and developed by 5Q, spol. s r.o
   Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Další informace.