/

SAMOOBSLUŽNÁ VINOTÉKA HRUŠKA

 
SAMOOBSLUŽNÁ VINOTÉKA HRUŠKA
18.08.2020

 

K dokonalému odpočinku a pohodě neodmyslitelněpatří také dobré víno. Hledali jsme a testovali ta nejlepší česká vinařstvía po náročném vybírání zvolilimoravské vinařství VÍNO HRUŠKA. Vyzkoušet můžete znamenitá vína z řady Fresh collection,která nabízí širokou škálu od řízných suchých vín,přes polosuchá, jemně aromatická až po exoticky výrazná polosladká vína.
Využijte možnost ochutnat výborná vína z kolekce Family collection,která získala mnoho ocenění a patří k tomu nejlepšímuz rodinného vinařství VÍNO HRUŠKA.
Nejen k wellness pobytu se jistě skvěle hodíjemně perlivá vínaze série FRIZZANTE collection. Všechna vína jsou po celý den i noc k dispozici v samoobslužném baru.

K dokonalému odpočinku a pohodě neodmyslitelněpatří také dobré víno. Hledali jsme a testovali ta nejlepší česká vinařstvía po náročném vybírání zvolilimoravské vinařství VÍNO HRUŠKA. Vyzkoušet můžete znamenitá vína z řady Fresh collection,která nabízí širokou škálu od řízných suchých vín,přes polosuchá, jemně aromatická až po exoticky výrazná polosladká vína. Využijte možnost ochutnat výborná vína z kolekce Family collection,která získala mnoho ocenění a patří k tomu nejlepšímuz rodinného vinařství VÍNO HRUŠKA.Nejen k wellness pobytu se jistě skvěle hodíjemně perlivá vínaze série FRIZZANTE collection. Všechna vína jsou po celý den i noc k dispozici v samoobslužném baru.

 

+420 774 108 430
info@hotelfenix.cz
O nás Kariéra Časté dotazy Okolí Partneři Aktuality Rezervace Ke stažení Kontakt

Wellness Hotel Fénix, Ještědská 279, Liberec 19, 46008, GPS 50°44'21.01"N 15°01'01.60"E E

© 2021 Hotel Fénix, všechna práva vyhrazena

Designed and developed by 5Q, spol. s r.o
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Další informace.