Świetny hotel na weekendowy wypoczynek. Strefa wellness jest przepiękna, a śniadania znakomite. Polecam apartament King.
Tomáš, Olomouc, 15.9.2024
Absolutnie idealny pobyt. Piękny, czysty hotel z profesjonalnym, miłym i uczynnym personelem. Śniadania znakomite, a samoobsługowy bar wieczorem to świetny pomysł. Fantastyczne udogodnienia dla dzieci!
Petr, Czechy, 5.5.2024
Przyjemny hotel z miłym personelem. Położenie pod Ještědem jest idealne na turystykę pieszą. Śniadania obfite i smaczne.
Martin, Brno, 20.7.2024
Świętowaliśmy tutaj rocznicę i było idealnie. Romantyczny pokój, pyszne jedzenie i niesamowity widok. Dziękujemy!
Eva, Liberec, 28.10.2024
Wspaniały pobyt wellness! Jacuzzi w pokoju było świetne, a sauna czysta i pięknie nagrzana. Na pewno tu wrócimy.