/

Stravování

LUXUSNÍ SNÍDANĚ, SAMOOBSLUŽNÝ BAR A SNACK MENU PO CELÝ DEN

 

 

Hotel nabízí promyšlený koncept unikátního ubytování s 19 pokoji rozdělených do 12 druhů, které, jak věříme, uspokojí všechny naše hosty. Je Ideálním místem pro rodinnou dovolenou, romantický pobyt, stejně tak pro firemní ubytování, či relaxaci ve wellness. Máte možnost vybrat si pokoj s výhledem na město či hory, vybere si opravdu každý.
Bezbariérový vstup do hotelu, handicap pokoj je nepostradatelnou součástí.
Můžete se těšit na komfortní dvoulůžkové pokoje různých velikostí, prostorné rodinné pokoje s výhledem na celé město, do detailu promyšlené rodinné apartmány s prosklenou koupelnou, audio systémem a prostornou vířivkou a  apartmány s největší postelí v libereckém kraji. Skoro na všechny pokoje lze dodat přistýlku.
Originální wellness pokoje  mají královskou postel, obří vířivku, luxusní saunu, tropickou sprchu a spoustu dalších doplňků.

Ve Fénixu podáváme vyhlášené bohaté bufetové snídaně, po celý den i noc nabízíme skvělé občerstvení v podobě dezertů, moučníků, sendvičů, zapečených toastů a nachos v několika variacích. Celodenně otevřená samoobslužná kavárna, vinárna a lobby bar uspokojí všechny milovníky dobré kávy, čaje, vína, ale i alko a nealko nápojů, které si můžete kdykoli sami po zapsání do chytré karty vzít. Stejný samoobslužný způsob funguje i u prodeje pochutin, slaností a dezertů. Všechny naše stravovací služby jsou nabízeny za ceny tak nízké, až zarážející, že opravdu není potřeba vozit další vlastní zásoby.


Užijte si pobyt bez stresu a využijte všech našich služeb. V nabídce stravovacích služeb hotelu nenajdete klasickou restauraci. Není však potřeba zoufat - v blízkém okruhu 350 m najdete hned dvě vyhlášené restaurace, které splní všechny Vaše jakkoliv náročné požadavky. Seznam okolních restaurací naleznete níže. Pokud se Vám nebude chtít chodit do restaurace, můžete si objednat naše snack menu, nebo využít rozvoz jídel z mnoha libereckých restaurací, které Vám rádi na recepci doporučíme.


SKVĚLÉ SNÍDANĚ

Snídaně je nejdůležitějším jídlem dne každého z nás, a proto si na nich dáváme opravdu záležet.

 

Každé ráno pro Vás chystáme čerstvé snídaně. Vždy se můžete těšit na neustále doplňovaný teplý a studený bufet, na výběr sezónního ovoce i domácí čerstvé dezerty a moučníky.

 

Na snídani můžete v pracovní dny dorazit kdykoliv mezi 7:00 a 10:00 hod.
O víkendech, svátcích a prázdninách se můžete přijít nasnídat od 8:00 do 10:00 hod. Po domluvě s recepcí můžeme snídaně podávat i dříve.

 

Bezlepkové snídaně

Při snídaních myslíme i na hosty, vyžadujíci  bezlepkovou snídaní.
Na požádání (a oznámení předem) vám na snídani připravíme bezlepkové pečivo. Z bufetové nabídky je možné si vybrat označené bezlepkové uzeniny i sýry. Na požádání Vám připravíme i bezlaktózové mléko.


SNÍDANĚ JSOU ZAHRNUTY V CENĚ UBYTOVÁNÍ
CENA ZA SNÍDANÍ PRO NEUBYTOVANÉ HOSTY JE 200 KČ / OSOBA

NA CO SE MŮŽETE TĚŠIT...

Čerstvé pečivo – rohlíky, housky, tmavé pečivo, slunečnicový, lámankový, standardní a toastový chleba.
Několik druhů čerstvě krájených salámů a sýrů. Krájená zelenina, ovoce a dezerty.
Teplý bufet: párky, smažená vajíčka se slaninou, toasty, palačinky, lívance, vařená vajíčka, smaženky, vaječné omelety, kompoty a mnohé další potraviny, které jsou k dispozici formou bufetu.
Balené potraviny – několik druhů džemů, dva druhy medu, máslo, Rama, paštiky, tavené sýry, nugety, pomazánky atd.
Teplé nápoje v neomezeném množství: Ristrettolo, Espresso Lungo, Cappuccino, Moccaccino, Café Latté, Horká čokoláda, výber z mnoha druhů kvalitních čajů, kakao, Caro, mléko a ovocné džusy.
Cereální koutek: bílé a ovocné jogurty, několik druhů müsli, cereálií a sušenek.
Snídaně je v ceně ubytování
 • čerstvé pečivo: rohlíky, housky, tmavé pečivo, chléb (slunečnicový, lámankový, standardní a toastový)
 • studený bufet: několik druhů čerstvě krájených salámů a sýrů, krájená zelenina, ovoce a dezerty
 • zelenina a ovoce: okurky, papriky, rajčata, olivy, feferonky, cibulky, salát, broskve, meruňky, meloun, pomeranč atd.
 • teplý bufet: párky, smažená vajíčka se slaninou, fazole, toasty, palačinky, lívance, vařená vajíčka, smaženky, vaječné omelety, kompoty a mnohé další potraviny, které jsou k dispozici formou bufetu a jsou denně obměňovány
 • balené potraviny: několik druhů džemů, dva druhy medu, máslo, Rama, paštiky, tavené sýry, nugety, pomazánky atd.
 • teplé nápoje v neomezeném množství: Espresso, Double Espresso, Cappuccino, Cafe Latté, Americano, horká čokoláda, výběr z mnoha druhů kvalitních čajů
 • chlazené nápoje: čerstvé ovocné džusy, mléko
 • cereální koutek: bílé a ovocné jogurty, několik druhů müsli, cereálií a sušenek
 • dezerty: lívance, palačinky, domácí moučníky, bábovky, šátečky z listového těsta, croissanty, loupáky atd.
 • BONUS PRO DĚTI: každý den připravujeme ranní mističky pro hodné a zlobivé dětičky... :-)
DĚTI NAŠE SNÍDANĚ MILUJÍ. TĚŠTE SE NA KAŽDÉ NOVÉ RÁNO S NIMI

Rodiny s dětmi jsou u nás vždy velmi vítanými hosty. Moc rádi se postaráme o to, aby pro vás i snídaně byla skvělým zážitkem.
Rodiny s dětmi jsou u nás vždy velmi vítanými hosty. Moc rádi se postaráme o to, aby pro vás i snídaně byla skvělým zážitkem. Po celý den v lobby najdete dětské židličky, podsedáky, dětské nádobí, dřez na omytí rukou či potravin a samozřejmě krásný výhled na Jizerské hory.

 • PALAČINKY / VAFLE, DOMÁCÍ DEZERTY
 • HORKÁ ČOKOLÁDA, 8 DRUHŮ LUPÍNKŮ
 • ČERSTVÉ OVOCE, SUŠENKY, BONBÓNY
 • OVOCE, ZELENINA, CEREÁLIE, JOGURTY
 • ODMĚNY PRO HODNÉ DĚTI a ZLOBIVÉ DĚTI
SAMOOBSLUŽNÁ KAVÁRNA, VINÁRNA & LOBBY BAR

Ačkoliv hotel nedisponuje vlastní restaurací, nabízíme Vám možnost celodenního posezení v příjemných prostorách samoobslužné kavárny, ze které je krásný výhled do okolí, vnitřní terasy a dětské herny. Pro maximální pohodlí hostů je v hotelu Fénix zaveden v mnoha službách unikátní samoobslužný systém. Po celý den je hostům k dispozici samoobslužný prodej nápojů, dezertů a pochutin za ceny, které vás mile překvapí.


Jak to funguje?

Nejdříve si vyberete libovolné zboží a jednoduše ho zapíšete do své chytré karty. Celkovou útratu potom uhradíte až při odjezdu. Jednodušeji už to opravdu nejde.

Dostali jste hlad, ale nechce se Vám nikam chodit, nic dlouho dopředu objednávat, ale potřebujete jídlo teď hned? Nejlépe něco, co zasytí, a ještě si u toho pochutnáte? Rádi Vám nabídneme naše originální toasty z velkého  amerického chleba, nebo křupavé nachos. Když je hlad, není čas ztrácet čas! Skvělé snacky Vám ochotně připravíme kdykoliv po celý den i noc. Stačí zajít na recepci a domluvit se.VINNÝ LÍSTEK - KE STAŽENÍ
PIVNÍ LÍSTEK - KE STAŽENÍ
KUCHYŇSKÝ KOUT PRO OHŘEV A PŘÍPRAVU ZÁKLADNÍHO OBČERSTVENÍ

V zadní části lobby baru / kavárny najdete kuchyňku s dřezem, rychlovarnou konvicí, mikrovlnnou troubou a kompletním nádobím, které byste mohli v průběhu pobytu potřebovat. Jakékoliv nádobí si můžete odnést na pokoj či terasu. Použité nádobí a prázdné lahve hosté odkládají na tác či servírovací vozík. Jste tu na dovolené = nádobí za Vás samozřejmě rádi umyjeme. Ve skříňkách jsou uloženy rychlovarné konvice, které si můžete v průběhu pobytu zdarma zapůjčit na pokoj.

 • DŘEZ S PITNOU VODOU
 • RYCHLOVARNÁ KONVICE
 • MIKROVLNNÁ TROUBA
 • PŘÍBORY, NOŽE, OTVÍRÁKY
 • TALÍŘE, MISKY, MISTIČKY
 • SKLENIČKY VŠEHO DRUHU
 • RYCHLOVARNÉ KONVICE K ZAPŮJČENÍ
 • ODPADKOVÝ KOŠ


Kvalitní a stylová restaurace je vzdálená od apartmánu Fénix 250 m. Restaurace je všeobecně považována jako jedna z nejlepších v Liberci a je vhodná pro slavnostní situace, ale i pro všední oběd a večeři. V nabídce jsou denní menu v cenách od 100 Kč.

 

ČERTI NA JEŠTĚDU

Kvalitní a stylová restaurace je vzdálená od apartmánu Fénix 250 m. Restaurace je všeobecně považována jako jedna z nejlepších v Liberci a je vhodná pro slavnostní situace, ale i pro všední oběd a večeři. V nabídce jsou denní menu v cenách od 100 Kč.

Stylová svijanská pivnice nabízí příjemné posezení s typicky českou kuchyní. Jídla z pece a grilu jsou gastronomickým rájem pro gurmány i milovníky dobré kuchyně a výtečného piva. Hospoda pojme 45 hostů a točí se tu Svijanské pivo.


www.certinajestedu.cz

 • restaurace má kapacitu 60 míst a je plně klimatizovaná.
 • 250 m od hotelu

 

RESTAURACE PETRA

Kvalitní a stylová restaurace je vzdálená od apartmánu Fénix 250 m. Restaurace je všeobecně považována jako jedna z nejlepších v Liberci a je vhodná pro slavnostní situace, ale i pro všední oběd a večeři. V nabídce jsou denní menu v cenách od 100 Kč.

Nekuřácká restaurace Hotelu Petra je oblíbenou a vyhledávanou restaurací pro rodiny s dětmi. V létě jistě oceníte možnost posezení na venkovní terase.

 

www.hotelpetra.cz

 • oddělený salonek s kapacitou 20 míst
 • letní terasa
 • dětský koutek s hračkami
 • 660 m od hotelu
PIZZERIE SPORT

Kvalitní a stylová restaurace je vzdálená od apartmánu Fénix 250 m. Restaurace je všeobecně považována jako jedna z nejlepších v Liberci a je vhodná pro slavnostní situace, ale i pro všední oběd a večeři. V nabídce jsou denní menu v cenách od 100 Kč.

Milovníci skvělé pizzy si určitě přijdou na své ve Sport Café Pizzeria, kde je pizza připravována pouze z originálních čerstvých italských surovin. Příprava i pečení probíhá přímo před hosty.

 

PIZZA SPORT

 • restaurace má kapacitu 50 osob
 • dětský koutek
 • terasa
 • 250 m od hotelu
JÍDLO NA OBJEDNÁVKU - ROZVOZ

Jste unaveni? Rádi byste si užívali klidu a soukromí na apartmánu či pokoji? Nechce se Vám chodit nikam do restaurace a přitom byste rádi něco dobrého zakousli?Pro hosty, kteří z libovolného důvodu nechtějí chodit do restaurace nabízíme velmi originální možnost stravování formou objednávky dovozu jídla na pokoj. Na pokoji je k dispozici menu s nabídkou z výtečné restaurace, ktera spolupracuje s našim hotelem a umožňuje dovoz objednaného jídla. Hosté si objednávají jídlo sami dle návodu v rozvozovém menu a nejsou tak nijak závislý na recepci. Objednání dovozu je možné denně do 22:00 hodin.Jste unaveni? Rádi byste si užívali klidu a soukromí na apartmánu či pokoji? Nechce se Vám chodit nikam do restaurace a přitom byste rádi něco dobrého zakousli? Pro hosty, kteří z libovolného důvodu nechtějí chodit do restaurace nabízíme velmi originální možnost stravování formou objednávky dovozu jídla na pokoj.
Na pokoji je k dispozici menu s nabídkou osvědčených restaurací, které spolupracují s našim hotelem a umožňují dovoz objednaného jídla. Hosté si objednávají jídlo sami dle návodu v rozvozovém menu a nejsou tak nijak závislý na recepci.
Jste unaveni? Rádi byste si užívali klidu a soukromí na pokoji? Nechce se Vám chodit nikam do restaurace a přitom byste rádi něco dobrého zakousli? Pro hosty, kteří z libovolného důvodu nechtějí chodit do restaurace, nabízíme velmi oblíbenou možnost stravování formou objednávky dovozu jídla na pokoj.

 

Na recepci jsou k dispozici menu z několika restaurací, které  umožňují dovoz objednaného jídla. Hosté si objednávají jídlo sami a nejsou tak nijak závislí na recepci.


Další velmi oblíbenou možností je objednávka pomocí aplikace DÁME JÍDLO, kterou si můžete nainstalovat na svůj mobilní telefon. V Liberci s touto rozvozovou službou spolupracuje několik desítek restaurací a fast foodových občerstvení: KFC, HOT PIZZA, McDonald's atd. Dovoz je většinou do 30 minut (čas je vidět v aplikaci).


Dostali jste hlad, ale nechce se vám nikam chodit, nic dlouho dopředu objednávat, ale potřebujete jídlo hned teď? Nejlépe něco, co zasytí a ještě si u toho pochutnáte? Rádi Vám nabídneme naše originální šunkovo-sýrové toasty z amerického chleba, s ořezanými okraji, zapečené ve třech vrstvách a doplněné o dvě omáčky a okurky. Když je hlad, není čas ztrácet čas! Skvělé toasty a sendviče vám ochotně připravíme už za 10 minut. Stačí zajít na recepci a domluvit se s naším personálem.

 

ZAPEČENÉ TOUSTY / DVA DRUHY SÝRU / ŠUNKA / OMÁČKY

KŘUPAVÉ NACHOS - SÝROVÉ či SLANÉ / SÝROVÝ A RAJČATOVÝ DIP

+420 774 108 430
info@hotelfenix.cz
O nás Kariéra Časté dotazy Okolí Partneři Aktuality Rezervace Ke stažení Kontakt

Wellness Hotel Fénix, Ještědská 279, Liberec 19, 46008, GPS 50°44'21.01"N 15°01'01.60"E E

© 2021 Hotel Fénix, všechna práva vyhrazena

Designed and developed by 5Q, spol. s r.o
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Další informace.