/

Služby

FKSP PŘÍSPĚVKY / DÁRKOVÉ POUKAZY / BENEFIT PLATBY / AMAZING PLACE

Pobyt v hotelu Fénix můžete komukoliv věnovat formou dárkového poukazu, který Vám na požádání vystavíme a zašleme v tištěné, nebo elektronické podobě. Poukaz může být vystavený na fixní hodnotu s neupřesněným termínem, nebo na přesný typ pokoje s termínem pobytu či jakkoli jinak dle Vašeho přání. Kontaktujte nás e-mailem, vše domluvíme. Na dárkové pozkazy lze čerpat FKSP příspěvky zaměstnavatele.


Pokud čerpáte pro svou dovolenou příspěvek od zaměstnavatele, vyřídíme za Vás veškeré formality včetně vystavení faktury. Stačí jen zaslat e-mailem fakturační údaje, popřípadě objednávku.

S vyřízením příspěvků na dovolenou z fondů FKSP, zaměstnavatele nebo odborového svazu máme bohaté zkušenosti. Fakturu můžeme vystavit obratem a zašleme e-mailem / poštou.
V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat. Jsme připraveni vám poradit a pomoci.

Pokud čerpáte pro svou dovolenou příspěvek od zaměstnavatele, vyřídíme za Vás veškeré formality včetně vystavení faktury. Stačí jen zaslat e-mailem fakturační údaje, popřípadě objednávku. S vyřízením příspěvků na dovolenou z fondů FKSP, zaměstnavatele nebo odborového svazu máme bohaté zkušenosti. Fakturu můžeme vystavit obratem a zašleme e-mailem / poštou. V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat. Jsme připraveni vám poradit a pomoci.


Pobyt v hotelu Fénix je možné hradit i formou benefitních / věrnostních programů > AMAZING PLACE, BENEFIT PLUS, SODEXO, UP, SPHERE, nebo formou příspěvku od zaměstnavatele FKPS. Nejjednodušším způsobem jak využít benefitní programy je provedení REZERVACE a v poznámce uvést, že si přejete využít některý z benefitů. Rezervaci zpracujeme a budeme Vás obratem kontaktovat pro domluvení postupu a dokončení. V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat. Jsme připraveni vám poradit a pomoci.

 

Platby za ubytování skrze fondy FKSP, nebo využitím benefitních karet je možné realizovat pouze u přímých rezervací. U rezervací z Booking.com, Hotel.cz ad. nelze tyto platební metody využít.

 

Přijímáme platby v hotovosti (CZK i EUR), platební kartou, nebo bankovním převodem. U firemních zákazníků je po domluvě možné provést platbu na fakturu.

VYHLÁŠENÉ BOHATÉ SNÍDANĚ

Snídaně je nejdůležitějším jídlem dne každého z nás, a proto si na nich dáváme opravdu záležet.

 

Každé ráno pro vás chystáme skvělé snídaně v prostoru našeho lobby a samoobslužné kavárny. Vždy se můžete těšit na neustále doplňovaný teplý a studený bufet, cereální koutek, ovoce, zeleninu, čerstvé pečivo i domácí dezerty a moučníky. Pro milovníky sladkého připavujeme čerstvé palačinky a mnohé další dobroty. Pro ty co nespěchají, nebo nemusí řídit auto je každé ráno připravené vychlazené Prossecco, protože vždy se najde důvod oslavit nový den přípitkem.

 

Na snídani můžete v pracovní dny dorazit kdykoliv mezi 7:00 a 10:00 hod.
O víkendech, svátcích a prázdninách se můžete přijít nasnídat od 8:00 do 10:00 hod. Po domluvě s recepcí můžeme snídaně podávat i dříve.

 

Bezlepkové snídaně

Při snídaních myslíme i na hosty, kteří uvítají  bezlepkovou snídani.
Na požádání vám na snídaní připravíme několik druhů bezlepkového pečiva. Z bufetové nabídky je možné si vybrat označené bezlepkové uzeniny i sýry. Standardní součástí našich snídaní je i bezlaktózové mléko.


SNÍDANĚ JSOU ZAHRNUTY V CENĚ UBYTOVÁNÍ

 

 

NA CO SE MŮŽETE TĚŠIT

Čerstvé pečivo – rohlíky, housky, tmavé pečivo, slunečnicový, lámankový, standardní a toastový chleba.
Několik druhů čerstvě krájených salámů a sýrů. Krájená zelenina, ovoce a dezerty.
Teplý bufet: párky, smažená vajíčka se slaninou, toasty, palačinky, lívance, vařená vajíčka, smaženky, vaječné omelety, kompoty a mnohé další potraviny, které jsou k dispozici formou bufetu.
Balené potraviny – několik druhů džemů, dva druhy medu, máslo, Rama, paštiky, tavené sýry, nugety, pomazánky atd.
Teplé nápoje v neomezeném množství: Ristrettolo, Espresso Lungo, Cappuccino, Moccaccino, Café Latté, Horká čokoláda, výber z mnoha druhů kvalitních čajů, kakao, Caro, mléko a ovocné džusy.
Cereální koutek: bílé a ovocné jogurty, několik druhů müsli, cereálií a sušenek.
Snídaně je v ceně ubytování
 • čerstvé pečivo: rohlíky, housky, tmavé pečivo, chléb (slunečnicový, lámankový, standardní a toastový)
 • studený bufet: několik druhů čerstvě krájených salámů a sýrů, krájená zelenina, ovoce a ovocné pohárky
 • ovoce a zelenina: (okurky, papriky, rajčata, olivy, feferonky, cibulky, zelený salát, broskve, meruňky, meloun, pomeranč a další)
 • teplý bufet: párky, smažená vajíčka se slaninou, fazole, toasty, palačinky, lívance, vařená vajíčka, smaženky, vaječné omelety, kompoty a mnohé další potraviny, které jsou k dispozici formou bufetu a jsou denně obměňovány
 • balené potraviny: několik druhů džemů, dva druhy medu, máslo, Rama, paštiky, tavené sýry, nugety, pomazánky atd.
 • teplé nápoje v neomezeném množství: espresso, double espresso , cappuccino, cafe latte, americano, horká čokoláda, výběr z mnoha druhů kvalitních čajů
 • chlazené nápoje: čerstvé ovocné džusy, mléko
 • cereální koutek: bílé a ovocné jogurty, několik druhů müsli, cereálií a sušenek.
 • dezerty: domáci moučníky, bábovky, šátečky z listového těsta, croissanty, loupáky atd.
 • BONUS PRO DĚTI: každý den připravujeme ranní mističky pro hodné a zlobivé děti... :-)

 

 

 

UNIKÁTNÍ PROSKLENÁ DĚTSKÁ HERNA PRO MALÉ I VELKÉ CESTOVATELE
Vyladěná dětská herna je cílem všech našich malých hostů. Vychutnejte se skvělou kávu po náročném dni a nechte děti objevovat všechny hračky, stavebnice, skládačky, puzzle, omalovánky, vláčkodráhy, autodráhy a mnohé další kvalitní hračky, které jsou v herně k nalezení. Pohodlné posezení či poležení při sledování pohádek z HBO a NETFLIX děti určitě potěší.

Vychutnejte si výbornou kávu s dezertem v samoobslužné kavárně Panorama, zatímco si děti budou spokojeně hrát. Po celou dobu na děti vidíte skrze velká prosklená okna.

SAMOOBSLUŽNÁ KAVÁRNA & SNACK BAR
Ačkoliv hotel nedisponuje vlastní restaurací, nabízíme Vám možnost celodenního posezení v příjemných prostorách samoobslužné kavárny Panorama, ze které je krásný výhled do okolí, vnitřní terasy a dětské herny. Pro maximální pohodlí hostů je v hotelu Fénix zaveden v mnoha službách unikátní samoobslužný systém. Po celý den je hostům k dispozici samoobslužný prodej nápojů, doplňkového zboží a  - to vše za ceny, které vás mile překvapí.  

Vezme-li si host jakékoli zboží, jednoduše jej zapíše do své pokojové karty. Celková útrata se hradí až při odjezdu. Jednodušeji to již opravdu nejde :-). 

SLUŽBY PRO DĚTI - JSME BABY FRIENDLY
Ve Fénixu jsou vždy vítány rodiny s dětmi. Víme jak jsou vaše děti pro vás důležité, proto se o ně společně s vámi rádi postaráme. K dispozici jsou Vám dětské židličky (Ikea - plastové), v kuchyňce naleznete kompletní sady dětských nádobí a potřeb. Pro Vaše miminko je standardně na apartmánu k dispozici dětská vanička a přebalovací podložka. Pro větší děti je připraven nočník a stupátko k umyvadlu. Pro děti je vždy připraveno povlečení s dětskými motivy. Pro malé děti Vám rádi připravíme dětskou postýlku včetně matrace a peřinek s dětskými motivy.
Ve Fénixu jsou vždy vítány rodiny s dětmi. Víme jak jsou pro Vás Vaše děti důležité, proto se o ně společně s Vámi rádi postaráme. K dispozici jsou Vám dětské židličky, v kuchyňce naleznete kompletní sady dětského nádobí a potřeb. Pro Vaše miminko je standardně na pokoji či apartmá k dispozici dětská vanička. Pro větší děti je připraven nočník a stupátko k umyvadlu. Pro malé děti Vám rádi připravíme dětskou postýlku včetně matrace a peřinek s dětskými motivy.

 • Zapůjčení dětské postýlky s kompletní výbavou.
 • Široká nabídka společenských her.
 • Zapůjčení nočníku, vaničky, stupátka a podložky pro přebalování.
 • Dětské nádobí a jídelní židličky.
 • Možnost zapůjčení ježdíků, bobu a sáňek.
 • Základní dětské léky včetně teploměru.
 • Zapůjčení dětské zábrany na postel proti pádu

INTERNET & SMART TECHNOLOGIE
Všechny pokoje jsou vybaveny SMART TV LG s Magickým ovladačem a připojením k internetu díky kterému můžete navštěvovat internetové stránky, sledovat YouTube, HBO, NETFLIX a mnohé další služby. (ke službe HBO a NETFLIX musíte mít vlastní přístupové údaje). Všechny pokoje, vnitřní a venkovní prostory hotelu jsou pokryty silným signálem WiFi o rychlosti 100 Mb/s. 

Všechny pokoje mají barevné (RGBW) podsvětlení postele, které umocňuje romantické chvilky, nebo nabízí ambientní světlo při sledování televize. Většina pokojů má v koupelně audio systém umožňující poslech rádia, nebo vlastní hudby pomocí technologie Bluetooth. Chytré RGB CCT osvětlení v  prosklených koupelnách umožňuje stmívání i změnu barvy podle nálady.

KUPÉ KUŘÁRNA, ZAVAZADLA & KOLA

Při projektování hotelu jsme mysleli i na kuřáky a protože je hotel i terasa zcela nekuřácká vybudovali jsme pro Vás krásnou krytou kuřárnu ve stylu vlakového kupé. Aby jste si Váš zlozvyk mohli plně vychutnat, kuřárnu jsme umístili tak, aby jste měli nádherný výhled na celý Liberec a okolí. Protože víme, že k cigaretě patří i nějaký ten nápoj umístili jsme do kupé pohodlné lavice a stolek. Užijte si kuřáckou jízdu ve Fénix Expressu a kochejte se výhledem...


Pokud plánujete navštívit hotel s koly prosíme vezměte na vědomí, že na hotelu není k dispozici žádná místnost pro uložení kol. V případě brzkého příjezdu, nebo prodloužení pobytu na hotelu, je možné uložit Vaše zavazadla do skladové místnosti v prostoru recepce.

 

ROZVOZ - JÍDLO AŽ DO POKOJE & FÉNIX ORIGINAL SNACK
Jste unaveni? Rádi byste si užívali klidu a soukromí na apartmánu či pokoji? Nechce se Vám chodit nikam do restaurace a přitom byste rádi něco dobrého zakousli?
Pro hosty, kteří z libovolného důvodu nechtějí chodit do restaurace nabízíme velmi originální možnost stravování formou objednávky dovozu jídla na pokoj. Na pokoji je k dispozici menu s nabídkou z výtečné restaurace, ktera spolupracuje s našim hotelem a umožňuje dovoz objednaného jídla. Hosté si objednávají jídlo sami dle návodu v rozvozovém menu a nejsou tak nijak závislý na recepci. Objednání dovozu je možné denně do 22:00 hodin.

Jste unaveni? Rádi byste si užívali klidu a soukromí na pokoji? Nechce se Vám chodit nikam do restaurace a přitom byste rádi něco dobrého zakousli? Pro hosty, kteří z libovolného důvodu nechtějí chodit do restaurace, nabízíme velmi oblíbenou možnost stravování formou objednávky dovozu jídla na pokoj.

 

Na recepci jsou k dispozici menu z několika restaurací, které  umožňují dovoz objednaného jídla. Hosté si objednávají jídlo sami a nejsou tak nijak závislí na recepci.


Další velmi oblíbenou možností je objednávka pomocí aplikace DÁME JÍDLO, kterou si můžete nainstalovat na svůj mobilní telefon. V Liberci s touto rozvozovou službou spolupracuje několik desítek restaurací a fast foodových občerstvení: KFC, HOT PIZZA, McDonald atd. Dovoz je většinou do 30 minut (čas je vidět v aplikaci).


Dostali jste hlad, ale nechce se Vám nikam chodit, nic dlouho dopředu objednávat, ale potřebujete jídlo teď hned? Nejlépe něco, co zasytí a ještě si u toho pochutnáte? Rádi Vám nabídneme naše originální šunkovo sýrové toasty z amerického chleba, s ořezanými okraji, zapečené ve třech vrstvách doplněné o dvě omáčky a okurky. Když je hlad, není čas ztrácet čas! Skvělé toasty a sendviče Vám ochotně připravíme už za 10 minut. Stačí zajít na recepci a domluvit se s naším personálem.

 

ZAPEČENÉ TOUSTY  / DVA DRUHY SÝRU / ŠUNKA / OMÁČKY

ZAPEČENÉ PANINI / DVA DRUHY SÝRU / ŠUNKA / OMÁČKY

KŘUPAVÉ NACHOS - SÝROVÉ či SLANÉ / SÝROVÝ A RAJČATOVÝ DIP

 


BRZKÝ PŘÍJEZD / PRODLOUŽENÍ POBYTU
Jste unaveni? Rádi byste si užívali klidu a soukromí na apartmánu či pokoji? Nechce se Vám chodit nikam do restaurace a přitom byste rádi něco dobrého zakousli?
Pro hosty, kteří z libovolného důvodu nechtějí chodit do restaurace nabízíme velmi originální možnost stravování formou objednávky dovozu jídla na pokoj. Na pokoji je k dispozici menu s nabídkou z výtečné restaurace, ktera spolupracuje s našim hotelem a umožňuje dovoz objednaného jídla. Hosté si objednávají jídlo sami dle návodu v rozvozovém menu a nejsou tak nijak závislý na recepci. Objednání dovozu je možné denně do 22:00 hodin.

Brzký příjezd od 12:00 hodin - přednostní ubytování


Tento případ známe, odjíždíte na zaslouženou dovolenou, vysněný víkend a ubytování je všude možné od 15:00 a déle hodin. Žádné změny plánů! U nás máte možnost ubytování již od 12:00 hodin! Pokoj pro Vás přednostně uklidíme a Vy se tam můžete ubytovat již dopoledne. Možnost brzkého příjezdu se řídí možnostmi hotelu a musí být vždy předem domluven/objednán na recepci.

 

Cena za brzký příjezd (pokoj bez vířivky):

 • od 12:00  hodin   600 Kč
 • od 13:00  hodin   400 Kč
 • od 14:00  hodin   200 Kč

 

Cena za brzký příjezd (pokoj / apartmá s vířivkou):

 • od 12:00  hodin   900 Kč
 • od 13:00  hodin   600 Kč
 • od 14:00  hodin   300 Kč

Prodloužení pobytu na pokoji - pozdní odjezd


Pokud se Vám u nás bude líbit a nebudete chtít po skvělé snídani spěchat domů můžete si objednat prodloužení pobytu. Za standardních podmínek je nutné pokoje uvolnit do 10:00 hodin. Následující možnosti prodloužení se řídí možnostmi hotelu a musí být vždy předem domluveny/objednány na recepci.

 

Cena za prodloužení pobytu (pokoj bez vířivky):

 • do 11:00 hodin   200 Kč
 • do 12:00 hodin   400 Kč
 • do 13:00 hodin   600 Kč

 

Cena za prodloužení pobytu (pokoj /apartmá s vířivkou):

 • do 11:00 hodin   300 Kč
 • do 12:00 hodin   600 Kč
 • do 13:00 hodin   900 Kč
DÁRKOVÝ POUKAZ / FKSP & BENEFIT PLATBY

Pobyt v hotelu Fénix můžete komukoliv věnovat formou dárkového poukazu, který Vám na požádání vystavíme a zašleme v tištěné, nebo elektronické podobě. Poukaz může být vystavený na fixní hodnotu s neupřesněným termínem, nebo na přesný typ pokoje s termínem pobytu či jakkoli jinak dle Vašeho přání. Kontaktujte nás e-mailem, vše domluvíme.

 

Přijímáme platby v hotovosti (CZK i EUR), platební kartou, nebo bankovním převodem. U firemních zákazníků je po domluvě možné provést platbu na fakturu.


Pobyt v hotelu Fénix je možné hradit i formou benefitů UP, BENEFIT PLUS, nebo formou příspěvku od zaměstnavatele FKPS. V takovém případě si ověřte dostupnost poptávaných pokojů v přehledu obsazenosti. A kontaktuktujte nás e-mailem, nebo telefonicky. Vysvětlíme Vám postup a dál se již o vše postaráme za Vás. PLATBY ZA UBYTOVÁNÍ SKRZE FONDY FKSP, NEBO VYUŽITÍM BENEFITNÍCH KARET JE MOŽNÉ REALIZOVAT POUZE U PŘÍMÝCH REZERVACÍ. U REZERVACÍ Z BOOKING.COM, HOTEL.CZ ATD NELZE TYTO PLATEBNÍ METODY VYUŽÍT.
TERASA - MÍSTO PRO ODPOČINEK I ZÁBAVU
Klidný prostor vnitrobloku hotelu skýtá příjemnou terasu s posezením u stolů, nebo v pohodlných křeslech. Na terase můžete konzumovat jakékoliv nápoje, potraviny, nebo si číst svou oblíbenou knihu. Pro děti je na vnitřní terase připraven dětský koutek s travním kobercem, dětským domečkem s plně vybavenou kuchyňkou na dětské vaření. Kromě domečku jsou pro děti k dispozici další hračky vhodné pro venkovní použití.

UPOZORŇUJEME, ŽE TERASA STEJNĚ JAKO VŠECHNY VNITŘNÍ PROSTORY HOTELU JSOU ZCELA NEKUŘÁCKÉ. KOUŘENÍ JE MOŽNÉ POUZE U VSTUPU DO HOTELU, KDE JE KRYTÁ KUŘÁRNA, NEBO KDEKOLIV MIMO AREÁL HOTELU. VYJÍMKOU JE POUZE TERASA U WELLNESS POKOJE KING, KDE JE KOUŘENÍ POVOLENO.20 DŮVODŮ PROČ SE UBYTOVAT VE FÉNIXU
55" a 49" LCD SMART TV připojené k internetu s MAGIC dálkovým ovladačem na každém pokoji
plně zatemňující závěsy pro dokonalou tmu i během dne
vysoké antialergické matrace
WiFi pokrytí po CELÉM hotelu o rychlosti 100 Mbps
7x velká vířivka se vzduchovou a vodní masáží včetně barevného podsvětlení
3x maxi vířivka o velikosti 175x175 cm se vzduchovou a vodní masáží včetně barevného podsvětlení na wellness pokojích
15x koupelna s vlastním audio systémem s rádiem a podporou BLUETOOTH poslechu
3x luxusní infrasauna s audio systémem na wellness pokojích
celodenně otevřená samoobslužná kavárna Panorama s širokou nabídkou nápojů, pochutin a dezertů
vstup do hotelu za pomocí čipové karty
 • 55" a 49" LCD SMART TV připojené k internetu s MAGIC dálkovým ovladačem na každém pokoji
 • plně zatemňující závěsy pro dokonalou tmu i během dne
 • vysoké antialergické matrace
 • WiFi pokrytí po CELÉM hotelu o rychlosti 100 Mb/s
 • 7x prostorná vířivá vana se vzduchovou a vodní masáží včetně barevného podsvětlení
 • 3x maxi vířivá vana o velikosti 175x175 cm se vzduchovou a vodní masáží včetně barevného podsvětlení na wellness pokojích
 • 15x koupelna s vlastním audio systémem s rádiem a podporou BLUETOOTH poslechu
 • 3x luxusní infrasauna s audio systémem na wellness pokojích
 • celodenně otevřená samoobslužná kavárna Panorama s širokou nabídkou nápojů, pochutin a dezertů
 • vstup do hotelu za pomocí čipové karty

 • vlastní prostorné parkoviště přímo u hotelu
 • bohaté snídaně formou teplého a studeného bufetu
 • samoobslužná kavárna, čajovna a čokoládovna
 • pohodlný lobby bar pro posezení a konzumaci přístupný po celý den
 • luxusní dětská herna pro malé a velké přístupná zdarma po celý den
 • široká nabídka deskových a společenských her zdarma k zapůjčení
 • kompletnívybavenost pro malé i větší cestovatele
 • zcela nekuřácké prostředí hotelu - pro kuřáky je připravena venkovní krytá kuřárna
 • jeden plně bezbariérový pokoj vhodný i pro vozíčkáře
 • odpočinkové prostory pro relaxaci na různých místech hotelu

DOPLŇKOVÉ SLUŽBY  - VÁŠ POBYT MŮŽE BÝT JEŠTĚ PŘÍJEMNĚJŠÍ
Květiny na pokoji v průběhu pobytu  (PŘIPRAVUJEME)

Potěšte svoji partnerku krásnou květinou, která na ni bude čekat při návratu na pokoj. Květina navíc váš pokoj ještě více zútulní a provoní. Nemusíte se o nic starat, stačí si jednoduše vybrat z naší nabídky a my překvapení připravíme za vás. Objednávku můžete domluvit osobně na recepci nebo naprosto diskrétně pomocí SMS. Napište nám zprávu na telefonní číslo 774 108 430, kde v obsahu napíšete číslo svého pokoje, čas kdy si přejete květinu na pokoj dodat (ideálně, čas kdy budete mimo hotel) a číslo květiny ze seznamu. O vše ostatní se již postaráme. Seznam květin pro výběr naleznete v knize doplňkových

služeb.

KVĚTINA NA POKOJI PŘI PŘÍJEZDU
Potěšte svoji partnerku krásnou květinou, která na ni bude čekat na pokoji při příjezdu. Květina Váš pokoj ještě více zútulní a provoní. Nemusíte se o nic starat, stačí si jednoduše vybrat z naší nabídky v rezervačním systému a my překvapení připravíme za Vás. Ideálním doplňkem ke květině je romantická příprava pokoje a láhev vychlazeného sektu, který si také můžete objednat při vytváření rezervace.
Cena dle nabídky

 

ROMANTICKÁ PŘÍPRAVA POKOJE

Nachystejte pro svůj protějšek originální překvapení již při příjezdu. Romantická příprava pokoje zahrnuje: romantické ustlání postele a výzdobu pokoje, lůžko posypané okvětními lístky, sladké překvapení, dva malé polštářky navíc a župany na pokoji po celý pobyt.

Romantická příprava pokoje: 300 Kč

 

VYCHLAZENÝ SEKT, NEBO VÍNO PŘI PŘÍJEZDU

Oslavte začátek pobytu přípitkem vychlazeného sektu či vína na pokoji. V rezervačním systému si při vytváření rezervace sami vyberete, který z nápojů máte nejraději. Máte-li zájem o jiný druh nápoje, stačí napsat své přání, připravíme cokoliv si budete přát.

Bohemia Sekt (Demi, Brut, Rose, Chardonnay) 450 Kč

Prosecco, bílé, nebo červené víno 450 Kč

DĚTSKÁ POSTÝLKA S KOMPLETNÍ VÝBAVOU

Na pokoj připravíme dětskou cestovní postýlku s kvalitní matrací, peřinkou, polštářkem a povlečením s dětským motivem pro krásné usínání.

Dětská postýlka: 100 Kč / noc


DĚTSKÁ ZÁBRANA PROTI PÁDU Z POSTELE

Postelová zábrana ochrání Vaše dítě před pádem z postele. Díky zábraně na posteli můžete Vy i dítě odpočívat bez stresu a starostí.

Dětská zábrana: 100 Kč / pobyt

 

ANATOMICKÝ POLŠTÁŘ, ŽUPANY A PANTOFLE

Naše postele mají velmi pevnou nevrzající konstrukci a kvalitní matrace s lamelovými rošty. Pro Vaše pohodlné odpočívání je standardní polštář doplněn o další malý polštářek. Pro maximální pohodlí Vám rádi zapůjčíme župany a pantofle. Pokud Vám nevyhovuje standardní typ polštáře, rádi Vám připravíme i anatomický polštář.

Anatomický polštář     100 Kč / pobyt

Župan a pantofle          150 Kč /pobyt

(na wellness pokojích jsou župany součástí výbavy pokoje)


PŘIPRAVUJEME PRO VÁS NOVÉ PRIVÁTNÍ WELLNESS & SPA
/PLÁNOVANÉ DOKONČENÍ WELLNESS JE ZAČÁTKEM ROKU 2021/


+420 774 108 430
info@hotelfenix.cz
O nás Kam v Liberci a okolí Partneři Aktuality Rezervace Ke stažení Kontakt

Fénix Wellness Hotel, Ještědská 279, Liberec 19, 46008, GPS 50°44'21.01"N 15°01'01.60"E E

© 2020 Hotel Fénix, všechna práva vyhrazena

Designed and developed by 5Q, spol. s r.o
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Další informace.