/

Services

DÁRKOVÉ POUKAZY / BENEFITY, POUKÁZKY

Hledáte originální dárek, na který se nebude prášit? Nebo chcete někomu blízkému poděkovat za to, jaký je či co pro vás udělal? Darujte nezapomenutelný zážitek skvělou snídaní, pobytem v privátním wellness,  nebo v jednom z úžasných apartmá. Vyberte si z několika variant DÁRKOVÝCH POUKAZŮ a připište věnování.

 

Ihned po zaplacení vám bude poukaz zaslán e-mailem nebo vám ho zašleme poštou. Osobní vyzvednutí na recepci je samozřejmostí. Pokud potřebujete poukaz upravit nebo vystavit "speciální" kontaktujte nás e-mailem, vše domluvíme. Na dárkové poukazy lze čerpat FKSP příspěvky zaměstnavatele.

 

S vyřízením příspěvků na dovolenou z fondů FKSP, zaměstnavatele nebo odborového svazu máme bohaté zkušenosti. Fakturu můžeme vystavit obratem a zašleme e-mailem / poštou.
V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat. Jsme připraveni vám poradit a pomoci.

Pobyt v hotelu, nebo čerpání služeb je možné uhradit pomocí poukázek a benefitů, které přijímáme:

 

SODEXO

 • HolidayPass, FokusPass, Dárkový Pass, Bonus Pass
 • Flexi Pass, Flexi Pass Card

 

EDENRED

 • Edenred Compliments, Edenred Multi, Multi FKSP
 • Edenred Holiday, e-Ticket, Edenred Benefity Café

 

UP

 • Gallery Beta, Gallery Beta FKSP, Šek Dovolená
 • Unišek, Unišek+, Unišek+ FKSP

 

AMAZING PLACES

 

BENEFIT PLUS


Nejjednodušším způsobem, jak využít benefitní programy, je provedení rezervace s typem úhrady bankovním převodem. V poznámce nám uveďte, že si přejete využít některý z benefitů. Rezervaci zpracujeme a budeme Vás obratem kontaktovat pro domluvení postupu a dokončení. V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat. Jsme připraveni vám poradit a pomoci.


Upozornění: při platbě pomocí benefitů Sodexo, Edenred, Benefit plus, Up, Dárkový poukaz AP nelze využít zvýhodněné nabídky se slevou 5%. Rezervace musí být vždy za plnou základní cenu.

 

 

Vlastníte-li dárkový poukaz od Amazing Places můžete rezervaci provést dvěmi způsoby.


1. Přes rezervační systém na AMAZING PLACES s využitím kódu dárkového poukazu. (nevýhody: lze použít pouze jeden kód a ceny na tomto rezervačním portálu jsou o několik % vyšší než při rezervaci přímo přes náš rezervační systém)

 

2. Přímo přes náš REZERVAČNÍ SYSTÉM, jako způsob platby vyberte převodním příkazem, do poznámky při rezervaci nám vyplňte informaci, že chcete využit dárkový poukaz a jeho kód. Dárkový poukaz označíme a v případě vyšší částky Vás budeme kontaktovat pro vyřešení doplatku/přeplatku. Díky využití tohoto způsobu tedy můžete ušetřit a navíc při rezervaci můžete objenat mnoho dalších doplňkových služeb, které nejsou při přímé rezervaci přes web AP dostupné).

 


 

MASÁŽE

Masáže v hotelu Fénix
Nabízíme jedinečné masáže nejen pro ubytované hosty, ale i pro veřejnost. Masáže nabízíme každý den od 8:00 do 21:00 hodin.

 

Masérský tým
Naši tři zkušení maséři vám nabídnou výběr z celkem 25 různých masáží. Ať už hledáte uvolnění po náročném dni, nebo speciální péči, máme pro vás tu pravou masáž.

 

Párové masáže a speciální péče pro ženy
Kromě individuálních masáží nabízíme i párové masáže, které jsou ideální pro úsporu času a společné zážitky. Pro dámy máme připraveny speciální masáže, které jsou zaměřené na jejich potřeby a přání.

https://www.wandee.cz/
https://www.thajskemasazeliberec.cz/
https://www.sportparkmedical.cz/masaze
https://www.masaze-kosmetika.com/relaxacni-masaz-liberec.html
http://www.studioaccent.cz/sluzby/masaze
https://www.harmonyline-liberec.cz/
https://www.centrumbabylon.cz/nabidka-masazi-a-relaxacni-terapie.html
https://www.safira-masaze.cz/
https://www.nadine-natura.cz/reflexni-masaz/
https://imfitliberec.cz/sluzby/masaze/
http://www.studio-glamour-liberec.cz/relaxacni-masaze.html
https://pilates-liberec.cz/masaze
https://www.lenia-yoga.cz/masaze
https://divinespa.cz/

Komfortní zázemí
Naše masérna je vybavena prostornou koupelnou, kde se můžete v soukromí převléct a osprchovat před nebo po masáži. Aby čekání na masáž bylo co nejpříjemnější, můžete si zkrátit čas v naší hotelové knihovně nebo hraním her na Xboxu.

 

Snadná rezervace
Rezervaci masáže můžete provést on-line nebo na recepci hotelu. Navštivte naše stránky na adrese WWW.HOTELFENIX.CZ/MASAZE a vyberte si tu svou.

 

Flexibilní platby
Platby za masáže přijímáme hotově, kartou, on-line, ale i prostřednictvím benefitů (Pluxee, Up, Edenred, Amazing Places) i příspěvkem FKSP.

 

 

DĚTSKÁ HERNA

Vyladěná dětská herna je cílem všech našich malých hostů. Odpočiňte si po náročném dni a nechte děti objevovat všechny hračky, stavebnice, skládačky, puzzle, omalovánky, vláčkodráhy, autodráhy a mnohé další kvalitní hračky, které jsou v herně k nalezení. Pohodlné posezení či poležení při sledování pohádek z NETFLIXu děti určitě potěší.

 

 


Vychutnejte si výbornou kávu s dezertem v samoobslužné kavárně, zatímco si děti budou spokojeně hrát. Po celou dobu na děti vidíte skrze velká okna. 

 

 

SAMOOBSLUŽNÁ KAVÁRNA, VINÁRNA & LOBBY BAR

Ačkoliv hotel nedisponuje vlastní restaurací, nabízíme Vám možnost celodenního posezení v příjemných prostorách samoobslužné kavárny, ze které je krásný výhled do okolí, vnitřní terasy a dětské herny.

 

Pro maximální pohodlí hostů je v hotelu Fénix zaveden v mnoha službách unikátní samoobslužný systém. Po celý den je hostům k dispozici samoobslužný prodej nápojů, dezertů a pochutin za ceny, které vás mile překvapí.


Vezme-li si host jakékoli zboží, jednoduše jej zapíše do své pokojové karty. Celková útrata se hradí až při odjezdu. Jednodušeji to již opravdu nejde.

VINNÝ LÍSTEK - KE STAŽENÍ

 

 

SLUŽBY PRO DĚTI

Ve Fénixu jsou vždy vítány rodiny s dětmi. Víme jak jsou vaše děti pro vás důležité, proto se o ně společně s vámi rádi postaráme. K dispozici jsou Vám dětské židličky (Ikea - plastové), v kuchyňce naleznete kompletní sady dětských nádobí a potřeb. Pro Vaše miminko je standardně na apartmánu k dispozici dětská vanička a přebalovací podložka. Pro větší děti je připraven nočník a stupátko k umyvadlu. Pro děti je vždy připraveno povlečení s dětskými motivy. Pro malé děti Vám rádi připravíme dětskou postýlku včetně matrace a peřinek s dětskými motivy.

Ve Fénixu jsou vždy vítány rodiny s dětmi. Víme, jak jsou pro Vás Vaše děti důležité, proto se o ně společně s Vámi rádi postaráme. Během celého pobytu jsou Vám k dispozici dětské židličky, v kuchyňce naleznete kompletní sady dětského nádobí a potřeb. Pro malé děti Vám rádi připravíme dětskou postýlku včetně matrace a peřinek s dětskými motivy.

 

 • Zapůjčení dětské postýlky s kompletní výbavou.
 • Široká nabídka společenských her.
 • Zapůjčení nočníku, vaničky a stupátka.
 • Dětské nádobí a jídelní židličky.
 • Možnost zapůjčení ježdíků, bobu a sáněk.
 • Základní dětské léky včetně teploměru.
 • Zapůjčení dětské zábrany na postel proti pádu.

V případě pobytu s více dětmi ve věku do 2,99 let, upozorňujeme, že první dítě (ve věku 0-2,99 let) má pobyt zcela zdarma, zatímco každé další dítě (ve věku 0-2,99 let) je zpoplatněno 500 Kč/noc. Prosíme, abyste nám přesně specifikovali počet dětí a jejich věk při rezervaci. V případě, že bude zapotřebí doplatek, zašleme Vám informace o bankovním spojení.  V případě jakýchkoli dotazů se na nás neváhejte obrátit.

 

 

ALBI HERNÍ SVĚT

Všechny pokoje jsou vybaveny velkou SMART TV LG s Magickým ovladačem a připojením k internetu díky kterému můžete navštěvovat internetové stránky, sledovat YouTube, HBO, NETFLIX a mnohé další služby. (Ke službě HBO a NETFLIX musíte mít vlastní přístupové údaje).

 

Vnitřní a venkovní prostory hotelu jsou pokryty silným signálem WiFi o rychlosti 300 Mb/s. Pokoje mají barevné (RGBW) podsvícení postele, které umocňuje romantické chvilky, nebo nabízí ambientní světlo při sledování televize. Většina pokojů má v koupelně audio systém umožňující poslech rádia, nebo vlastní hudby pomocí technologie Bluetooth. Chytré RGB CCT osvětlení v prosklených koupelnách umožňuje stmívání i změnu barvy podle nálady.


ALBI hotel, aneb zpátky do off-line věku. Jako jediný hotel v České republice Vám nabízíme ZDARMA k zapůjčení více jak 200 dětských, rodinných, párty a partnerských her převážně z produkce společnosti ALBI. Užijte si rodinný či partnerský čas, vypněte data a vraťte se do doby, kdy trávení času bez elektroniky bylo normální.
Kouzelné čtení
Kouzelné čtení je zábava pro děti s interaktivní Albi tužkou, mluvícími knihami a hrami. Vydejte se s dětmi pátrat po záhadách lidského těla, proveďte je pohádkovým světem, objevujte zákoutí vesmíru nebo si s nimi zazpívejte lidové písničky. Knihy a hry Kouzelného čtení jsou plné dialogů, písniček a vědomostí, které umožňují zvídavým dětem se rozvíjet. Dětské knihy obsahují i kvízy různých obtížností, takže na testování nových vědomostí se rozhodně nezapomnělo.

 

KOUZELNÉ ČTENÍ S ALBI TUŽKOU K ZAPŮJČENÍ ZDARMA

Kouzelné čtení je zábava pro děti s interaktivní Albi tužkou, mluvícími knihami a hrami. Na recepci hotelu si můžete kdykoliv zdarma zapůjčit některou z našich 40 knížek včetně chytré tužky. Vydejte se s dětmi pátrat po záhadách lidského těla, proveďte je pohádkovým světem, objevujte zákoutí vesmíru nebo si s nimi zazpívejte lidové písničky. Knihy a hry Kouzelného čtení jsou plné dialogů, písniček a vědomostí, které umožňují zvídavým dětem se rozvíjet. Dětské knihy obsahují i kvízy různých obtížností, takže na testování nových vědomostí se rozhodně nezapomnělo.

 

 

PARKOVIŠTĚ, KUŘÁRNA, ZAVAZADLA & KOLA

Přímo u hotelu se nachází vlastní parkoviště s kapacitou 22 míst. Parkoviště je celodenně monitorováno kamerovým systémem a parkování je pro naše hosty zdarma.

 

Protože je hotel i terasa zcela nekuřácká, vybudovali jsme pro vás krytou kuřárnu. Abyste si Váš zlozvyk mohli plně vychutnat, kuřárnu jsme umístili tak, abyste měli výhled na celý Liberec a jeho okolí.

Pokud plánujete navštívit hotel s koly, prosíme, vezměte na vědomí, že hotel NEDIPOSPONUJE žádným prostorem, kde je možné kola uložit. Kola není uložit na pokoje ani jiné místo v hotelu. Budete je tedy muset ponechat v/na autě.

 

V případě brzkého příjezdu nebo prodloužení pobytu na hotelu je možné uložit Vaše zavazadla na recepci.


 

 

 

ROZVOZ - JÍDLO AŽ DO POKOJE

Jste unaveni? Rádi byste si užívali klidu a soukromí na apartmánu či pokoji? Nechce se Vám chodit nikam do restaurace a přitom byste rádi něco dobrého zakousli?
Pro hosty, kteří z libovolného důvodu nechtějí chodit do restaurace nabízíme velmi originální možnost stravování formou objednávky dovozu jídla na pokoj. Na pokoji je k dispozici menu s nabídkou z výtečné restaurace, ktera spolupracuje s našim hotelem a umožňuje dovoz objednaného jídla. Hosté si objednávají jídlo sami dle návodu v rozvozovém menu a nejsou tak nijak závislý na recepci. Objednání dovozu je možné denně do 22:00 hodin.

Jste unaveni? Rádi byste si užívali klidu a soukromí na pokoji? Nechce se Vám chodit nikam do restaurace a přitom byste rádi něco dobrého zakousli? Pro hosty, kteří z libovolného důvodu nechtějí chodit do restaurace, nabízíme velmi oblíbenou možnost stravování formou objednávky dovozu jídla na pokoj.

 

Na recepci jsou k dispozici menu z několika restaurací, které  umožňují dovoz objednaného jídla. Hosté si objednávají jídlo sami a nejsou tak nijak závislí na recepci.


Další velmi oblíbenou možností je objednávka pomocí aplikace DÁME JÍDLO, kterou si můžete nainstalovat na svůj mobilní telefon. V Liberci s touto rozvozovou službou spolupracuje několik desítek restaurací a fast foodových občerstvení: KFC, HOT PIZZA, McDonald's atd. Dovoz je většinou do 30 minut (čas je vidět v aplikaci).


Dostali jste hlad, ale nechce se Vám nikam chodit, nic dlouho dopředu objednávat, ale potřebujete jídlo teď hned? Nejlépe něco, co zasytí a ještě si u toho pochutnáte? Rádi Vám nabídneme naše originální šunkovo-sýrové toasty z amerického chleba, s ořezanými okraji, zapečené ve třech vrstvách a doplněné o dvě omáčky a okurky. Když je hlad, není čas ztrácet čas! Skvělé toasty a sendviče Vám ochotně připravíme už za 10 minut. Stačí zajít na recepci a domluvit se s naším personálem.

 

ZAPEČENÉ TOUSTY / DVA DRUHY SÝRU / ŠUNKA / OMÁČKY

KŘUPAVÉ NACHOS - SÝROVÉ či SLANÉ / SÝROVÝ A RAJČATOVÝ DIP

 


 

 

BRZKÝ PŘÍJEZD / PRODLOUŽENÍ POBYTU

Jste unaveni? Rádi byste si užívali klidu a soukromí na apartmánu či pokoji? Nechce se Vám chodit nikam do restaurace a přitom byste rádi něco dobrého zakousli?
Pro hosty, kteří z libovolného důvodu nechtějí chodit do restaurace nabízíme velmi originální možnost stravování formou objednávky dovozu jídla na pokoj. Na pokoji je k dispozici menu s nabídkou z výtečné restaurace, ktera spolupracuje s našim hotelem a umožňuje dovoz objednaného jídla. Hosté si objednávají jídlo sami dle návodu v rozvozovém menu a nejsou tak nijak závislý na recepci. Objednání dovozu je možné denně do 22:00 hodin.

Brzký příjezd od 12:00 hodin - přednostní ubytování


Tento případ známe, odjíždíte na zaslouženou dovolenou, vysněný víkend a ubytování je všude možné od 15:00 a déle hodin. Žádné změny plánů! U nás máte možnost ubytování již od 12:00 hodin! Pokoj pro Vás přednostně uklidíme a Vy se tam můžete ubytovat již dopoledne. Možnost brzkého příjezdu se řídí možnostmi hotelu a musí být vždy předem domluven/objednán na recepci.

 

Cena za brzký příjezd (pokoj bez vířivky):

 • od 12:00  hodin   600 Kč
 • od 13:00  hodin   400 Kč
 • od 14:00  hodin   200 Kč

 

Cena za brzký příjezd (apartmá s vířivkou/apartmá se saunou):

 • od 12:00  hodin   900/1500 Kč
 • od 13:00  hodin   600/1000 Kč
 • od 14:00  hodin   300/500 Kč

Prodloužení pobytu na pokoji - pozdní odjezd


Pokud se Vám u nás bude líbit a nebudete chtít po skvělé snídani spěchat domů, můžete si objednat prodloužení pobytu. Za standardních podmínek je nutné pokoje uvolnit do 10:30 hodin. Následující možnosti prodloužení se řídí možnostmi hotelu a musí být vždy předem domluveny/objednány na recepci.

 

Cena za prodloužení pobytu (pokoj bez vířivky):

 • do 11:00 hodin   200 Kč
 • do 12:00 hodin   400 Kč
 • do 13:00 hodin   600 Kč

 

Cena za prodloužení pobytu (apartmá s vířivkou/apartmá se saunou):

 • do 11:00 hodin   300/500 Kč
 • do 12:00 hodin   600/1000 Kč
 • do 13:00 hodin   900/1500 Kč

 

 

VYUŽIJTE SVÉ FKSP PŘÍSPĚVKY NA POBYT ČI DOVOLENOU

Pokud čerpáte pro svou dovolenou příspěvek od zaměstnavatele, vyřídíme za Vás veškeré formality včetně vystavení faktury. Stačí jen zaslat e-mailem fakturační údaje, popřípadě objednávku. S vyřízením příspěvků na dovolenou z fondů FKSP, zaměstnavatele nebo odborového svazu máme bohaté zkušenosti. Fakturu můžeme vystavit obratem a zašleme e-mailem/poštou. V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat. Jsme připraveni vám poradit a pomoci.https://www.wandee.cz/
https://www.thajskemasazeliberec.cz/
https://www.sportparkmedical.cz/masaze
https://www.masaze-kosmetika.com/relaxacni-masaz-liberec.html
http://www.studioaccent.cz/sluzby/masaze
https://www.harmonyline-liberec.cz/
https://www.centrumbabylon.cz/nabidka-masazi-a-relaxacni-terapie.html
https://www.safira-masaze.cz/
https://www.nadine-natura.cz/reflexni-masaz/
https://imfitliberec.cz/sluzby/masaze/
http://www.studio-glamour-liberec.cz/relaxacni-masaze.html
https://pilates-liberec.cz/masaze
https://www.lenia-yoga.cz/masaze
https://divinespa.cz/

Nejjednodušším způsobem, jak využít benefitní programy, je provedení rezervace s typem úhrady bankovním převodem. V poznámce nám uveďte, že si přejete využít některý z benefitů. Rezervaci zpracujeme a budeme Vás obratem kontaktovat pro domluvení postupu a dokončení. V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat. Jsme připraveni vám poradit a pomoci.

 

 

Upozornění: Při platbě pomocí FKSP nelze využít zvýhodněné nabídky se slevou 10 %. Rezervace musí být vždy za plnou základní cenu.

TERASA - MÍSTO PRO ODPOČINEK I ZÁBAVU
Klidný prostor vnitrobloku hotelu skýtá příjemnou terasu s posezením u stolů, nebo v pohodlných křeslech. Na terase můžete konzumovat jakékoliv nápoje, potraviny, nebo si číst svou oblíbenou knihu. Pro děti je na vnitřní terase připraven dětský koutek s travním kobercem, dětským domečkem s plně vybavenou kuchyňkou na dětské vaření. Kromě domečku jsou pro děti k dispozici další hračky vhodné pro venkovní použití.

UPOZORŇUJEME, ŽE TERASA, STEJNĚ JAKO VŠECHNY VNITŘNÍ PROSTORY HOTELU, JSOU ZCELA NEKUŘÁCKÉ. KOUŘENÍ JE MOŽNÉ POUZE U VSTUPU DO HOTELU, KDE JE KRYTÁ KUŘÁRNA, NEBO KDEKOLIV MIMO AREÁL HOTELU. VYJÍMKOU JE POUZE TERASA U WELLNESS POKOJE KING, KDE JE KOUŘENÍ POVOLENO.


KVĚTINY PRO VÁS NA POKOJI PŘI PŘÍJEZDU

Slavíte výročí, narozeniny, nebo jen chcete drahou poličku potěšit či překvapit? Objednejte krásnou květinu, která na ni bude čekat na pokoji při příjezdu! Jednotná cena pro všechny květiny včetně přípravy na pokoj je: 1000 Kč (menší) a 2000 Kč (velká). Vyobrazená květina na fotkách je ve velké verzi.


Nemusíte se o nic starat, stačí si jednoduše vybrat z naší nabídky v rezervačním systému a my překvapení připravíme za vás. Ideálním doplňkem ke květině je romantická příprava pokoje a láhev vychlazeného sektu, který si také můžete objednat při vytváření rezervace.

 

JE MNOHO DŮVODŮ, PROČ SE UBYTOVAT VE FÉNIXU

55" a 49" LCD SMART TV připojené k internetu s MAGIC dálkovým ovladačem na každém pokoji
plně zatemňující závěsy pro dokonalou tmu i během dne
vysoké antialergické matrace
WiFi pokrytí po CELÉM hotelu o rychlosti 100 Mbps
7x velká vířivka se vzduchovou a vodní masáží včetně barevného podsvětlení
3x maxi vířivka o velikosti 175x175 cm se vzduchovou a vodní masáží včetně barevného podsvětlení na wellness pokojích
15x koupelna s vlastním audio systémem s rádiem a podporou BLUETOOTH poslechu
3x luxusní infrasauna s audio systémem na wellness pokojích
celodenně otevřená samoobslužná kavárna Panorama s širokou nabídkou nápojů, pochutin a dezertů
vstup do hotelu za pomocí čipové karty
 • atraktivní lokalita u lyžařského areálu přímo pod Ještědem
 • nejnovější hotel v Liberci otevřený v roce 2020
 • technologicky nadstandardně vybavené pokoje a apartmá
 • WiFi pokrytí po celém hotelu o rychlosti 300 Mbps
 • 3 nadzemní patra, 19 pokojů, 13 typů pokojů, 22 parkovacích míst
 • 55" a 49" LCD SMART TV připojené k internetu s MAGIC dálkovým ovládáním
 • plně zatemňující závěsy pro dokonalou tmu i během dne
 • 7x prosklená koupelna s prostornou vířivkou (190 x 90 cm) včetně barevného podsvětlení hladiny
 • 3x obří vířivka (175 x 175 cm) se vzduchovou a vodní masáží včetně barevného podsvětlení hladiny
 • 15x koupelna s vlastním audio systémem s rádiem a podporou BLUETOOTH poslechu
 • 3x luxusní infrasauna s audio systémem na wellness pokojích • celodenně otevřená samoobslužná kavárna s širokou nabídkou nápojů, pochutin a dezertů
 • zabezpečený hotelový areál se vstupem za pomocí čipové karty
 • bezplatné a kamerami hlídané parkoviště přímo u hotelu
 • velmi bohaté snídaně formou teplého a studeného bufetu
 • panoramatický lobby bar pro posezení a konzumaci přístupný po celý den
 • luxusní dětská herna pro malé i velké přístupná zdarma
 • široká nabídka deskových a společenských ALBI her zdarma k zapůjčení
 • kompletní vybavenost pro malé i větší cestovatele
 • zcela nekuřácké prostředí hotelu - pro kuřáky je připravena venkovní krytá kuřárna
 • odpočinkové prostory pro relaxaci na různých místech hotelu
 • terasa ve vnitrobloku s dětským koutkem a relaxačním trávníkem

DOPLŇKOVÉ SLUŽBY  - VÁŠ POBYT MŮŽE BÝT JEŠTĚ PŘÍJEMNĚJŠÍ
Květiny na pokoji v průběhu pobytu  (PŘIPRAVUJEME)

Potěšte svoji partnerku krásnou květinou, která na ni bude čekat při návratu na pokoj. Květina navíc váš pokoj ještě více zútulní a provoní. Nemusíte se o nic starat, stačí si jednoduše vybrat z naší nabídky a my překvapení připravíme za vás. Objednávku můžete domluvit osobně na recepci nebo naprosto diskrétně pomocí SMS. Napište nám zprávu na telefonní číslo 774 108 430, kde v obsahu napíšete číslo svého pokoje, čas kdy si přejete květinu na pokoj dodat (ideálně, čas kdy budete mimo hotel) a číslo květiny ze seznamu. O vše ostatní se již postaráme. Seznam květin pro výběr naleznete v knize doplňkových

služeb.

KVĚTINA NA POKOJI PŘI PŘÍJEZDU
Potěšte svoji partnerku krásnou květinou, která na ni bude čekat na pokoji při příjezdu. Květina Váš pokoj ještě více zútulní a provoní. Nemusíte se o nic starat, stačí si jednoduše vybrat z naší nabídky v rezervačním systému a my překvapení připravíme za Vás. Ideálním doplňkem ke květině je romantická příprava pokoje a láhev vychlazeného sektu, který si také můžete objednat při vytváření rezervace.
Cena dle nabídky

 

ROMANTICKÁ PŘÍPRAVA POKOJE

Nachystejte pro svůj protějšek originální překvapení již při příjezdu. Romantická příprava pokoje zahrnuje: romantické ustlání postele a výzdobu pokoje, lůžko posypané okvětními lístky, luxusní sladké překvapení, dva malé polštářky navíc a župany na pokoji po celý pobyt.

Romantická příprava pokoje: 500 Kč

 

VYCHLAZENÝ SEKT, NEBO VÍNO PŘI PŘÍJEZDU

Oslavte začátek pobytu přípitkem vychlazeného sektu či vína na pokoji. V rezervačním systému si při vytváření rezervace sami vyberete, který z nápojů máte nejraději. Máte-li zájem o jiný druh nápoje, stačí napsat své přání, připravíme cokoliv si budete přát.

Bohemia Sekt (Demi, Brut, Rosé, Ice, La Fleur, Chardonnay, nealko) 450 Kč

Prosecco, bílé, nebo červené víno 450 Kč

DÁRKOVÁ KRABICE PRO ŽENU, MUŽE I DĚTI S PŘEKVAPENÍM
Oslavujete výročí, svátek, narozeniny, nebo chcete prostě jen tak překvapit děti či partnera? Na pokoj před příjezdem pro Vás připravíme úžasný dárek v podobě krabice s překvapení, která rozhodně potěší a pobyt zpříjemní hned na začátku. Po rozvázání stačí jen nadzvednout víko a krabice se sama otevře. Děti zde naleznou spoustu nestandardních sladkostí a dospěláci samé dobroty ze světa ořechů, které potěší nejen večer při sklence dobrého vína. Pro nejlepší efekt překvapení doporučujeme objednat květinu, romantickou přípravu pokoje nebo vychlazené víno či sekt na pokoj. Máte-li jakékoliv další přání neváhejte se na nás obrátit > připravíme téměř cokoliv.

Dárková krabice s překvapením: 900 Kč

 

DĚTSKÁ POSTÝLKA S KOMPLETNÍ VÝBAVOU

Na pokoj připravíme dětskou cestovní postýlku s kvalitní matrací, peřinkou, polštářkem a povlečením s dětským motivem pro krásné usínání.

Dětská postýlka: 250 Kč / noc


DĚTSKÁ ZÁBRANA PROTI PÁDU Z POSTELE

Postelová zábrana ochrání Vaše dítě před pádem z postele. Díky zábraně na posteli můžete Vy i dítě odpočívat bez stresu a starostí.

Dětská zábrana: 100 Kč / pobyt

 

ANATOMICKÝ POLŠTÁŘ, ŽUPANY A PANTOFLE

Naše postele mají velmi pevnou nevrzající konstrukci a kvalitní matrace s lamelovými rošty. Pro Vaše pohodlné odpočívání je standardní polštář doplněn o další malý polštářek. Pro maximální pohodlí Vám rádi zapůjčíme župany a pantofle. Pokud Vám nevyhovuje standardní typ polštáře, rádi Vám připravíme i anatomický polštář.

Anatomický polštář     100 Kč / pobyt

Župan a pantofle          150 Kč /pobyt / set

(na wellness pokojích jsou župany součástí výbavy pokoje)


+420 774 108 430

info@hotelfenix.cz

ABOUT US FAQ RESERVATION CONTACT

Wellness Hotel Fénix, Ještědská 279, Liberec 19, 46008, GPS 50°44'21.01"N 15°01'01.60"E E

© 2023 Hotel Fénix, všechna práva vyhrazena

Designed and developed by 5Q, spol. s r.o
Cookies
Webové stránky používají cookies, díky kterým je prohlížení stránek příjemnější a snazší. Ke zpracování některých cookies potřebujeme od vás souhlas, který dáte kliknutím na "Přijmout vše", nebo nastavte jednotlivě v "Nastavení souborů cookie“. Více informací najdete zde.

Nastavení souborů cookie     Přijmout vše     Odmítnout vše