/

Ubytování

 

KOMFORTNÍ POKOJE - RODINNÉ APARTMÁ - WELLNESS SUITE

Hotel nabízí promyšlený koncept unikátního ubytování s 19 pokoji rozdělených do 12 druhů, které, jak věříme, uspokojí všechny naše hosty. Je Ideálním místem pro rodinnou dovolenou, romantický pobyt, stejně tak pro firemní ubytování, či relaxaci ve wellness. Máte možnost vybrat si pokoj s výhledem na město či hory, vybere si opravdu každý.
Bezbariérový vstup do hotelu, handicap pokoj je nepostradatelnou součástí.
Můžete se těšit na komfortní dvoulůžkové pokoje různých velikostí, prostorné rodinné pokoje s výhledem na celé město, do detailu promyšlené rodinné apartmány s prosklenou koupelnou, audio systémem a prostornou vířivkou a  apartmány s největší postelí v libereckém kraji. Skoro na všechny pokoje lze dodat přistýlku.
Originální wellness pokoje  mají královskou postel, obří vířivku, luxusní saunu, tropickou sprchu a spoustu dalších doplňků.

Hotel nabízí promyšlený koncept unikátního ubytování s 19 pokoji rozdělenými do 13 druhů, které, jak věříme, uspokojí všechny naše hosty. Je ideálním místem pro rodinnou dovolenou, romantický pobyt, stejně tak pro firemní ubytování, či relaxaci ve wellness apartmá. Hosté mají možnost vybrat si pokoj s výhledem na město či hory, pokoj se saunou či vířivkou nebo zcela bezbariérový pokoj, který je nepostradatelnou součástí hotelu - vybere si tudíž opravdu každý.


Hosté se dále mohou těšit na komfortní dvoulůžkové pokoje různých velikostí, prostorné rodinné pokoje s výhledem na celé město, do detailu promyšlené rodinné apartmá s prosklenou koupelnou, audio systémem, prostornou vířivou vanou a apartmá s největší postelí v Libereckém kraji. Skoro na všechny pokoje lze přidat dětskou postýlku.

 

Pro nezapomenutelné zážitky jsou tu wellness apartmá Harmony a King mají postel královských rozměrů, obří vířivou vanu, luxusní saunu, tropickou sprchu a spoustu dalších doplňků.

 

Covid-19 - aktuální informace, podmínky


Kromě fantastického ubytování na hosty čeká pestrá nabídka doplňkových a multimediálních služeb, například velké 55" LED SMART TV na každém pokoji,  rychlé a kvalitní připojení k internetu (300 Mb/s), chytré osvětlení pokoje a podsvícené postele, audiosystémy s koupelnách a prostory samoobslužné kavárny s lahodnou kávou i dezerty. Pro děti je připravena vyladěná dětská herna a spousta odpočinkových prostor po celém hotelu. V teplých dnech můžete užívat sluníčka na terase ve vnitrobloku.

 

ALBI hotel, aneb zpátky do off-line věku. Jako jediný hotel v České republice Vám nabízíme ZDARMA k zapůjčení více jak 200 dětských, rodinných, párty a partnerských her převážně z produkce společnosti ALBI. Užijte si rodinný či partnerský čas, vypněte data a vraťte se do doby, kdy trávení času bez elektroniky bylo normální.

 

Recepce je otevřena 24 hodin denně s možností úschovy zavazadel. Pro hotelové hosty je k dispozici bezplatné parkoviště, které se nachází přímo u hotelu a je monitorováno kamerovým systémem. Snažíme se zachovat antialergenní prostředí, proto prosíme, své zvířecí miláčky nechte doma.Wellness apartmá s obří vířivkou, panoramatickou saunou, prostornou divadelní sprchou a terasou s lehátky a posezením.
Wellness apartmá s obří vířivkou, prosklenou saunou s výhledem do postele, kuchyňkou a chytrou otočnou televizí pro dokonalý zážit...
Úžasné rodinné apartmá s vířivkou vhodné pro páry i rodiny s dětmi. Prostorná ložnice s manželskou postelí, obývací pokoj s druhou...
Designové rodinné apartmá s vířivkou, obývacím pokojem a ložnicí, kde je možné vytvořit obří postel, nebo jednotlivá lůžka. Apartm...
Prostorný třílůžkový pokoj s vířivkou vhodný pro pár či rodinu. Možnost umístění až dvou dětských postýlek.
Třílůžkový pokoj s možností rozdělení či spojení všech lůžek do jedné obří postele. Ideální řešení pro rodinu či pracovní pobyt....
Velmi prostorný čtyřlůžkový rodinný pokoj s panoramatickým výhledem na město i hory. Koupelna s tropickou sprchou, audio systémem ...
Designový bezbariérový pokoj s možností oddělených lůžek. Prostorná koupelna s audio systémem.
Netradiční dvoulůžkový pokoj s nadstandardně vybavenou koupelnou se sprchou a výhledem do klidného vnitrobloku.
Prostorný dvoulůžkový pokoj vhodný pro pobyt s jednou dětskou postýlkou. Prostorná koupelna se sprchou a audiosystémem.
Dvoulůžkový pokoj s rohovou vířivkou pro dvě osoby, sprchovým koutem, audio systémem a chytrým osvětlením.
Dvoulůžkový pokoj s velkou televizí, koupelnou se sprchovým koutem a výhledem do klidného vnitrobloku.
Prostorný rodinný apartmán se samostatnou ložnici, obývacím pokojem, chytrou televizí, Xboxem, kuchyní, terasou a zahradou....
+420 774 108 430
info@hotelfenix.cz
O nás Kariéra Časté dotazy Okolí Partneři Aktuality Rezervace Ke stažení Kontakt

Wellness Hotel Fénix, Ještědská 279, Liberec 19, 46008, GPS 50°44'21.01"N 15°01'01.60"E E

© 2021 Hotel Fénix, všechna práva vyhrazena

Designed and developed by 5Q, spol. s r.o
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Další informace.