/

FAQ

 

ČASTÉ DOTAZY - JE DOBRÉ VĚDĚT

Hotel nabízí promyšlený koncept unikátního ubytování s 19 pokoji rozdělených do 12 druhů, které, jak věříme, uspokojí všechny naše hosty. Je Ideálním místem pro rodinnou dovolenou, romantický pobyt, stejně tak pro firemní ubytování, či relaxaci ve wellness. Máte možnost vybrat si pokoj s výhledem na město či hory, vybere si opravdu každý.
Bezbariérový vstup do hotelu, handicap pokoj je nepostradatelnou součástí.
Můžete se těšit na komfortní dvoulůžkové pokoje různých velikostí, prostorné rodinné pokoje s výhledem na celé město, do detailu promyšlené rodinné apartmány s prosklenou koupelnou, audio systémem a prostornou vířivkou a  apartmány s největší postelí v libereckém kraji. Skoro na všechny pokoje lze dodat přistýlku.
Originální wellness pokoje  mají královskou postel, obří vířivku, luxusní saunu, tropickou sprchu a spoustu dalších doplňků.

Často nám píšete, nebo voláte s dotazy co je a není možné. U nás je možné téměř vše a tak se neváhejte kdykoliv zeptat pokud potřebujete zodpovědět nějakou otázku či si přejete přiravit něco nestandardního.


Nejčastější dotazy jsme pro Vás sepsali do odpovědí níže. Pokud zde nenaleznete tu správnou odpověď kontaktujte nás. Rádi Vám vše vysvětlíme a poradíme.


01
01

Ubytování je z důvodu velmi pečlivého úklidu možné od 15:00 hodin. Pokud však potřebujete přijet dříve je možné objednat si službu brzkého příjezdu, kdy pokoj pro Vás uklidíme přednostně.


02
02

Bohužel ne, výtah není ješte z důvodu korony dokončený. Jakmile to finanční situace dovolí výtah dokončíme. Do té doby Vám se zavazadly rádi pomůžeme.


03
03

Uvolnit (opustit pokoj) je do 10:00 hodin. Víme, že je to vcelku brzo, ale bohužel z důvodu velmi důkladných úklidů, kdy si opravdu dáváme záležet na je to nutné. Je tu však možnost objednat si službu prodloužení pobytu, kdy je možné pokoj využívat déle.


04
04

Snažíme se maximálně zachovat anti alergenní prostředí, své miláčky proto prosíme nechte doma.


05
05

Pro ubytování potřebujete dobrou náladu a splnit jednu z podmínek uvedených ZDE.


06
06

Ano, hotel disponuje vlastním parkovištěm, které je pro ubytované hosty zdarma.


07
07

Hotel nemá klasickou restauraci. Není však potřeba zoufat - v blízkém okruhu 350 m najdete hned tři vyhlášené restaurace, které splní všechny Vaše jakkoliv náročné požadavky. Pokud se Vám nebude chtít chodit do restaurace, můžete si objednat naše snack menu, nebo využít rozvoz jídel z mnoha libereckých restaurací, které Vám rádi na recepci doporučíme.


+420 774 108 430
info@hotelfenix.cz
O nás Kariéra Časté dotazy Okolí Partneři Aktuality Rezervace Ke stažení Kontakt

Wellness Hotel Fénix, Ještědská 279, Liberec 19, 46008, GPS 50°44'21.01"N 15°01'01.60"E E

© 2021 Hotel Fénix, všechna práva vyhrazena

Designed and developed by 5Q, spol. s r.o
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Další informace.