/

O hotelu

NEOBYČEJNÝ WELLNESS HOTEL FÉNIX

 

Fénix Wellness Hotel se nachází v Liberci, v  klidné městské části Horní Hanychov. Lyžařský a volnočasový areál Ještěď je vzdálen pouhých 300m od hotelu a do centra města se pohodlně dostane autem či tramvají během 10 minut. Tramvajová zastávka se nachází přímo u hotelu. Na recepci je možnost zakoupení MHD jízdenek.
Prostorné bezplatné parkoviště se nachází přímo u hotelu a je monitorováno kamerovým systémem.
Hotel Fénix byl otevřen v roce 2020 a nabízí promyšlený koncept ubytování, kdy se podařilo spojit luxus a servis 4* hotelu s atmosférou rodinného prostředí. Nabízíme celkem 19 pokojů rozdělených do 13 typů o celkové kapacitě 50 lůžek a 13 přistýlek.
Při projektování hotelu byl kladen velký důraz na to, aby z pokojů vyzařoval osobitý styl, který Vás přenese do jiného světa, dodá pocit volného prostoru a zároveň nabídne příjemnou atmosféru.
Ať už si rezervujete útulný dvoulůžkový pokoj o různých velikostech, prostorný rodinný pokoj či rodinné apartmá s prosklenou koupelnou a vířivkou, nebo se rozhodnete pro romantický pobyt v pokoji se saunou, obří vířivkou a terasou s překrásným výhledem, tak nezískáte pouze skvělé a nadstandardní ubytování, ale především ojedinělý a nezapomenutelný zážitek. Pokusíme se Vám splnit jakékoli přání, aby jste se u nás cítili jako v bavlnce.
Kromě fantastického ubytování na vás čekají nové prostory samoobslužné kavárny s lahodnou kávou a dezerty ve stylu původního Fénixu. Pro děti jsme vymysleli vyladěnou dětskou hernu a spoustu odpočinkových prostor po celém hotelu. Nadále však zůstáváme rodinným hotelem s osobním přístupem a cenami, které jste měli rádi.
Parkoviště pro Váš automobil je přímo u hotelu a je střeženo kamerovým systémem.

Hotel se nachází v Liberci, v  klidné městské části Horní Hanychov. Lyžařský a volnočasový areál Ještěd je vzdálen pouhých 300 m od hotelu a do centra města se pohodlně dostane autem či tramvají během 10 minut. Tramvajová zastávka se nachází 150 m od hotelu. Na recepci je možnost zakoupení MHD jízdenek. Prostorné bezplatné parkoviště se nachází přímo u hotelu a je monitorováno kamerovým systémem. Hotel byl otevřen v roce 2020 a nabízí promyšlený koncept ubytování, kdy se podařilo spojit luxus a servis 4* hotelu s atmosférou rodinného prostředí.

 

Nabízíme celkem 19 pokojů rozdělených do 13 unikátních typů o celkové kapacitě 50 lůžek a 13 přistýlek. Při projektování hotelu byl kladen velký důraz na to, aby z pokojů vyzařoval osobitý styl, který Vás přenese do jiného světa, dodá pocit volného prostoru a zároveň nabídne příjemnou atmosféru. Ať už si rezervujete útulný dvoulůžkový pokoj o různých velikostech, prostorný rodinný pokoj či rodinné apartmá s prosklenou koupelnou a vířivou vanou, nebo se rozhodnete pro romantický pobyt v jedinečných wellness apartmá se saunou, obří vířivou vanou a terasou s překrásným výhledem, tak nezískáte pouze skvělé a nadstandardní ubytování, ale především ojedinělý a nezapomenutelný zážitek. Pokusíme se Vám splnit jakékoli přání, abyste se u nás cítili jako v bavlnce.

 

Pobyt v hotelu Fénix je možné hradit i formou benefitních/věrnostních programů > AMAZING PLACES, BENEFIT PLUS, SODEXO, UP, nebo formou příspěvku od zaměstnavatele FKPS. Nejjednodušším způsobem, jak využít benefitní programy, je provedení REZERVACE s vybranou formou platby bankovním převodem a v poznámce uvést, že si přejete využít některý z benefitů. Rezervaci zpracujeme a budeme Vás obratem kontaktovat pro domluvení postupu a dokončení. V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat. Jsme připraveni vám poradit a pomoci.


Jednotlivci, páry i rodiny s dětmi u nás mohou najít útulné zázemí při svých návštěvách Liberce. Pokud se nechcete o nic starat a pouze se nechat hýčkat, náš hotel je skvělou volbou. Kromě luxusního ubytování se můžete těšit na bohatou snídani podávanou formou teplého a studeného bufetu s výběrem čerstvého ovoce, zeleniny a domácích dezertů. Odpočinout si a posedět můžete v naší kavárně, nebo na venkovní terase. Pro základní přípravu a ohřev jídla (mikrovlnná trouba) je k dispozici i vybavená kuchyňka s možností zapůjčení jakéhokoliv nádobí.

 

Samoobslužná kavárna s lahodnou kávou, dezerty a bohatou nabídkou alko i nealko nápojů, rozšířenou o nabídku skvělých vín, je dostupná po celý den a noc bez omezení. Vše za velmi přívětivé ceny, tudíž nemusíte do hotelu vozit auto plné zásob :-). Abyste si mohli chuť skvělé kávy vychutnat v klidu, máme pro Vaše ratolesti připravenou vyladěnou dětskou hernu se spoustou hraček, společenských her, stavebnic a velkou chytrou televizi s připojením na internet a přihlášeným NETFLIXem. Herna je přístupná pouze pro ubytované hosty a je zdarma. Hotel je zcela nekuřácký. Pro kuřáky je vyhrazen venkovní zastřešený prostor s posezením.

 

ALBI hotel, aneb zpátky do off-line věku. Jako jediný hotel v České republice Vám nabízíme ZDARMA k zapůjčení více jak 200 dětských, rodinných, párty a partnerských her převážně z produkce společnosti ALBI. Užijte si rodinný či partnertský čas, vypněte data a vraťte se do doby, kdy trávení času bez elektroniky bylo normální.

 

Covid-19 – aktuální informace, podmínky

 

 

 

Ubytování je možné od 15:00 hodin. V den odjezdu můžete pokoj obývat do 10:00 hodin, nebo si pobyt za poplatek prodloužit.


Své zvířecí mazlíčky nechte pro jednou doma, třeba si od vás taky rádi odpočinou = ubytování se zvířátky není možné.


Pokoje, postele, vířivky, sauny a prostory, které si zamilujete...
Luxusní pokoje, chytré televize, obří vířivky, prostorné sauny - jednoduše prostory, které si zamilujete...
Hotel nabízí komfortní dvoulůžkové pokoje různých velikostí, prostorné rodinné pokoje s výhledem na hory, luxusní dvoupokojové apartmá s prosklenou koupelnou a vířivou vanou, apartmá s dětským koutkem a největší postelí v Libereckém kraji, či wellness pokoje s prosklenou saunou, obří vířivou vanou a terasou. Na všech pokojích jsou SMART TV LG 49" - 55" s připojením na internet, 100% WiFi pokrytí po celém hotelu. Většina pokojů a apartmá má vlastní audio systém s bluetooth v koupelně. Bezplatné parkoviště přímo u hotelu, celodenně otevřený samoobslužný nápojový bar s kavárnou a cukrárnou, velká dětská herna, terasa s posezením a venkovním dětským koutkem.

 

 

Ubytování


HOTEL V KOSTCE

 

atraktivní lokalita u lyžařského areálu přímo pod Ještědem
nejnovější hotel v Liberci otevření v roce 2020
technologicky nadstandardně vybavené pokoje a apartmá
WiFi pokrytí po celém hotelu o rychlosti 300 Mbps
3 nadzemní patra, 19 pokojů, 13 typů pokojů, 22 parkovacích míst
55" a 49" LCD SMART TV připojené k internetu s MAGIC dálkovým ovládáním
plně zatemňující závěsy pro dokonalou tmu i během dne
7x prosklená koupelena s prostornou vířivkou (190 x 90 cm) včetně barevného podsvětlení hladiny
3x obří vířivka (175 x 175 cm) se vzduchovou a vodní masáží včetně barevného podsvětlení hladiny
15x koupelna s vlastním audio systémem s rádiem a podporou BLUETOOTH poslechu
3x luxusní infrasauna s audio systémem na wellness pokojích
 • atraktivní lokalita u lyžařského areálu přímo pod Ještědem
 • nejnovější hotel v Liberci otevřený v roce 2020
 • technologicky nadstandardně vybavené pokoje a apartmá
 • WiFi pokrytí po celém hotelu o rychlosti 300 Mbps
 • 3 nadzemní patra, 19 pokojů, 13 typů pokojů, 22 parkovacích míst
 • 55" a 49" LCD SMART TV připojené k internetu s MAGIC dálkovým ovládáním
 • plně zatemňující závěsy pro dokonalou tmu i během dne
 • 7x prosklená koupelna s prostornou vířivkou (190 x 90 cm) včetně barevného podsvětlení hladiny
 • 3x obří vířivka (175 x 175 cm) se vzduchovou a vodní masáží včetně barevného podsvětlení hladiny
 • 15x koupelna s vlastním audio systémem s rádiem a podporou bluetooth připojení
 • 3x luxusní prosklená infrasauna s audio systémem na wellness pokojích

 


 • celodenně otevřená samoobslužná kavárna s širokou nabídkou nápojů, pochutin a dezertů
 • zabezpečený hotelový areál se vstupem za pomocí čipové karty
 • bezplatné a kamerami střežené parkoviště přímo u hotelu
 • velmi bohaté snídaně formou teplého a studeného bufetu
 • panoramatický lobby bar pro posezení a konzumaci přístupný po celý den
 • luxusní dětská herna pro malé i velké přístupná zdarma
 • široká nabídka deskových a společenských ALBI her zdarma k zapůjčení
 • kompletní vybavenost pro malé i větší cestovatele
 • zcela nekuřácké prostředí hotelu - pro kuřáky je připravena venkovní krytá kuřárna
 • jeden plně bezbariérový pokoj vhodný i pro vozíčkáře
 • odpočinkové prostory pro relaxaci na různých místech hotelu
 • terasa ve vnitrobloku s dětským koutkem a relaxačním trávníkem

 


Ubytování je možné od 15:00 hodin. V den odjezdu můžete pokoj obývat do 10:00 hodin, nebo si pobyt za poplatek prodloužit.

 


Unikátní herna pro malé i velké dobrodruhy

Vyladěná dětská herna je cílem všech našich malých hostů. Vychutnejte si skvělou kávu po náročném dni a nechte děti objevovat všechny stavebnice, skládačky, puzzle, omalovánky, vláčkodráhy, autodráhy a mnohé další kvalitní hračky, které jsou v herně k nalezení. Pohodlné posezení či poležení při sledování pohádek z HBO a NETFLIX děti určitě potěší.


DĚTSKÁ HERNA
Nechte se unést
krásnou přírodou
OKOLÍ HOTELU - TIPY NA VÝLETY

 

ZÁBAVA & RESTAURACE

Nevíte kam vyrazit za dobrým jídlem? Rádi byste se vydali za zábavou? Inspiraci najdete v našem seznamu.

Více info

SPORT

Kam v Liberci vyrazit za sportem? Vyberte si z nabídky sportovních areálů, parků, nebo krytých sportovišť.

Více info

TURISTIKA

V Kraji blanických rytířů je mnoho možností, kam se vydat na výlet o víkendu, nebo i přes týden. Některá místa jsou otevřena celoročně a jiná na zimu zavírají.
V odkazu najdete přehled zajímavých míst, která můžete navštívit už od března a kde nenarazíte na zavřené dveře.

V Liberci a okolí je mnoho možností, kam se vydat na výlet o víkendu, nebo i přes týden. Objevte zajímavá místa, která můžete navštívit po celý rok.


Více info

KULTURA & PAMÁTKY

Představení, koncerty a festivaly, hrady, zámky i skvělé science centra. Inspirujte se a vydejte se na výlet za kulturou a zábavou!

Více info
+420 774 108 430
info@hotelfenix.cz
O nás Kariéra Časté dotazy Okolí Partneři Aktuality Rezervace Ke stažení Kontakt

Wellness Hotel Fénix, Ještědská 279, Liberec 19, 46008, GPS 50°44'21.01"N 15°01'01.60"E E

© 2021 Hotel Fénix, všechna práva vyhrazena

Designed and developed by 5Q, spol. s r.o
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Další informace.