Kariéra

KARIÉRA - PRÁCE VE FÉNIX

Pojď pracovat do nového a moderního hotelu Fénix. Našim zaměstnanců kromě nadstandardního finančního ohodnocení nabízíme i mnoho dalších benefitů. Hotelový tým tvoří jednu velkou rodinu, o kterou se dobře staráme a členy si hýčkáme. Provozujeme hotel s láskou a péči, kterou hosté oceňují a vytváří tak příjemné pracovní prostředí. Hledáme někoho kdo má zájem o dlouhodobou a stabilní práci, která ho bude bavit.

Máte-li jakékoli dotazy kontaktujte nás. Rádi Vám vše vysvětlíme. Svůj životopis nám zašlete ještě dnes a pokud nám to bude vzájemně vyhovovat, rádi Vás pozveme na pohovor.

Kontaktní osoba: Milena Medková Fillová

E-mail: prace@hotelfenix.cz

Tel.: 774 665 753

Adresa pracoviště: Ještědská 279, Liberec 19

DENNÍ / NOČNÍ RECEPČNÍ

DENNÍ NÁPLŇ PRÁCE:

  • poskytování služeb hotelové recepce
  • check-in a check-out včetně zaůčtování hotelových služeb
  • zabezpečení bezproblémového chodu recepce
  • ubytování a komunikace s hosty
  • zajištění maximálního servisu hostům
  • práce s hotovostní i bezhotovostními platbami
  • maximalizace hotelových tržeb prostředníctvím upsellingu
  • administrativní práce, služba concierge
  • spolupráce s ostatními odděleními hotelu
  • kompletní zaškolení do celého provozu je samozžejmostí
  • směny: 6:30 - 15:00, 12:00 - 20:00 hodin

NOČNÍ NÁPLŇ PRÁCE:

  • zajištění klidného chodu recepce v nočních hodinách
  • uvítání hostů a zajištění veškerých kroků souvisejících s příjezdem
  • administrativa a zapisování knihy hostů
  • pomoc při zakládání snídaní (zaučíme)
  • výpomoc v malé prádelně, rovnání skladů
  • směny: 19:00 - 7:00 hodin

POŽADUJEME:
  • dobrou znalost angličtiny a alespoň základy němčiny
  • praxe recepční v hotelu minimálně 1 rok
  • klientsky orientovaný přístup, profesionální vystupování
  • schopnost pracovat v týmu i samostatně
  • časovou flexibilitu
  • směny krátký / dlouhý týden 8/12 hodin (lze domluvit)
  • znalost systému Previo výhodou
  • spolehlivost, pečlivost, vzdělání minimálně středoškolské
  • touhu učit se novým věcem
  • zkušenost z práce na recepci výhodou
  • míle a reprezentativní chování a vzhled

NABÍZÍME:

  • smlouvu na hlavní pracovní poměr
  • pracovní poměr na dobu neurčitou
  • nadstandardní platové ohodnocení !!!
  • po zaučení až 30 000 Kč
  • + řadu benefitů v našem hotelu
  • pravidelné masáže
  • příspěvek na stravování
  • příspěvek na dopravu
  • zázemí stabilní společnosti
  • moderní a přátelské prostředí
  • skvělý pracovní kolektiv
  • permanentku na sport a kulturu Multisport
  • spropitné a bonusy
  • další odměny ve formě stravenek MultiPass
  • bezproblémové parkování u hotelu zdarma
  • pohodlnou dopravu do práce MHD (zastávka tramvaje je 100 m od hotelu)
  • COVID GARANCE zachování práce a platu i v případě uzavření hotelů!
  • NÁSTUP MOŽNÝ IHNED

POKOJSKÁ (RANNÍ / ODPOLEDNÍ SMĚNY)

NÁPLŇ PRÁCE:

  • úklid pokojů a apartmá
  • úklid společných prostor hotelu
  • úklid wellness
  • péče o hotelový textil

POŽADUJEME:
  • spolehlivost, pečlivost, vzdělání minimálně s vyučením
  • minimálně roční praxi ve 3* hotelu na stejné pozici
  • schopnost pracovat v týmu, ale i samostatně
  • přátelské vystupování
  • časovou flexibilitu krátký a dlouhý týden
  • ranní i odpolední směny
    (ranní: 7:00/8:00 - 15:00/16:00)
    (odpolední:  14:00 - 22:00)
  • chuť pracovat (odpracované dva víkendy v měsíci)
  • zkušenost z oboru (praxe na hotelu)

NABÍZÍME:

  • smlouvu na hlavní/částečný pracovní poměr
  • nadstandardní platové ohodnocení této pozice (25.000 Kč)

+420 774 108 430
info@hotelfenix.cz
O nás Kariéra Časté dotazy Okolí Partneři Aktuality Rezervace Ke stažení Kontakt

Wellness Hotel Fénix, Ještědská 279, Liberec 19, 46008, GPS 50°44'21.01"N 15°01'01.60"E E