/

WELLNESS APARTMÁ KING S OBŘÍ VÍŘIVKOU, SAUNOU A TERASOU

 
WELLNESS APARTMÁ KING S OBŘÍ VÍŘIVKOU, SAUNOU A TERASOU

 

Vypněte svět tam venku, starosti odložte stranou. Dopřejte si relaxaci v naprostém soukromí. Mít chvíli pro sebe, hodinku dvě, kdy po Vás nikdo nic nechce, je v dnešní době luxus, který si u nás můžete dopřát.
Náše wellness apartmá Harmony nabízí více než hodinku klidu. Celý den i noc  můžete užívat luxusní prosklenou  infrasaunu, obří vířivou vanu, inteligentní osvětlení, chytrou televizi a úžasně pohodlnou postel královských rozměrů. Rádio, nebo vlastní hudbu, kterou si přinesete můžete poslouchat v sauně i v pokoji díky integrovanému audiosystému s podporou bluetooth. Podívejte se na oblíbený film, nebo seriál z vany či sauny. Chytrá a otočná televize připojená k ultra rychlému internetu přehraje cokoliv budete potřebovat (filmy, YouTube, NETFLIX, HBO). Relaxujte v netradičním prostředí a užijte si pohodový wellness pobyt ve Fénixu.

Sledujte denní i noční Liberec z nejvyššího patra hotelu a starosti odložte stranou. Dopřejte si relaxaci a nezapomenutelný zážitek díky kterému zapomenete na všední starosti a užijete si sami sebe.

 

Apartmá KING je vhodné zejména náročné a beznadějné romantiky. Čeká Vás extra dávka stylu a luxusu. Královská velikost postele (2x2 m), úžasná prosklená infrasauna s audiosystémem, LED podsvícením a výhledem na hory a celý Liberec, obří perličková a hydromasážní vana s RGB osvětlením hladiny, otočná 55" SMART LG TV připojená k internetu (filmy, YouTube, NETFLIX, HBO), na kterou se lze dívat pohodlně z jakéhokoli úhlu, prostorný skleněný sprchový kout s dvojitou tropickou sprchou a RGB osvětlením, který lze zakrýt neprůhledným závěsem pro zajištění soukromí či přípravu předehry :-).  Celé apartmá je ozvučeno dobře ovladatelným audiosystém s možností poslechu rádia nebo vlastní hudby pomocí Bluetooth připojeného telefonu. Audio systém je rozdělen do dvou částí, takže v jeden čas můžete poslouchat rozdílnou hudbu v sauně i apartmá. Apartmá je vybaveno chytrým RGB osvětlení s možností volby teploty, intenzity i barvy světla. Je tak jen na Vás jakou barvu si zvolíte. K apartmá patří prostorná (23 m2) terasa s lehátky, křesly a nádherným výhledem na Liberec a Jizerské hory. Zapomeňte na stres při pozorování východu slunce a užijte si romantický pobyt s maximálním výhledem.


UPOZORNĚNÍ: Z BEZPEČNOSTNÍCH A PROVOZNÍCH DŮVODŮ SE NA WELLNESS APARTMÁ KING NENÍ MOŽNÉ UBYTOVAT S DĚTMI JAKÉHOKOLIV VĚKU.

 

VYBAVENÍ APARTMÁ
 • hotel nabízí pouze jedno WELLNESS APARTMÁ KING (40 m2)
 • obří vířivka (175 x 175 cm, 700 l) s perličkovým i hydromasážním systémem a RGB nasvícením hladiny
 • luxusní prosklená infrasauna s audiosystémem, podsvícením a panoramatickým výhledem na Liberec a Jizerské hory
 • prostorná panoramatická terasa (23 m2) s výhledem na Liberec a Jizerské hory
 • relaxační lehátka a křesla na terase s popelníkem (terasa je jediné místo v hotelu, kde je dovoleno kouřit)
 • velká a pohodlná postel o šířce dva metry s podsvícením (RGBW)
 • vysoké a kvalitní matrace s paměťovou pěnou pro pohodlný spánek
 • saunové panoramatické okno je doplněno neprůhlednou roletou, pokud upřednostňujete tmu či soukromí
 • nadstandardní obří divadelní sprchový kout s dvojitou hlavicí tropické sprchy, RGB chytrým osvětlením a neprůhledným závěsem
 • 55" SMART LG TV s MAGIC ovladáním připojená k internetu s možností natočení k posteli i vaně
 • aktivní NETFLIX a HBO pro dokonalý televizní večer
 • velmi pohodlná křesla pro relaxaci a sledování televize
 • vestavný bezhlučný minibar (60L)
 • 2x audiosystém s rádiem a možností poslechu vlastní hudby z telefonu pomocí Bluetooth
 • audiosystém umožňuje oddělený poslech v sauně i celém apartmá
 • chytré RGB+CCT osvětlení s možností volby teploty, intenzity i barvy světla
 • silné pokrytí signálem WiFi (vlastní router) o rychlosti 300 Mb/s
 • zcela zatemňující závěsy pro zajištění tmy i přes den
 • samostatná toaleta, podlahové topení s individuální regulací
 • fén, váha, sprchová a tělová kosmetika, župany, pantofle, ručníky, osušky, saunové velké osušky jsou součástí základní výbavy wellness pokoje

 

LUXUSNÍ INFRASAUNA
Prostředí v infrasauně je pro lidský organismus mnohem vlídnější než ve finské sauně. Největší rozdíl je v tom, že infrasauna ohřívá tělo zevnitř a nemusí se ohřívat vzduch v kabině. Viry a bakterie nemají pod infrapaprsky šanci! Infrasauna je pro všechny. Mohou do ní i ti, kteří do finské sauny ze zdravotních důvodů nemohou: vysoký tlak i astma nejsou pro infrasaunu překážkou. V infrasauně zapomenete na stres a zbavíte se únavy, bolesti hlavy, zad i svalů. Užijete si komfort a příjemné vlastnosti léčivých infrapaprsků, které pronikají hluboko do vašich tkání. Infrasauna posiluje imunitní systém, čistí kůži, podporuje krevní oběh a pomáhá k detoxikaci organismu. 10 DŮVODŮ PROČ VYUŽÍT INFRASAUNU

 

UBYTOVACÍ A PROVOZNÍ ŘÁD HOTELU

UPOZORNĚNÍ: APARTMÁ SE NACHÁZÍ VE DRUHÉM PATŘE ZATÍM BEZ VÝTAHU

 

ON-LINE PŘEHLED OBSAZENOSTI
REZERVACE
+420 774 108 430
info@hotelfenix.cz
O nás Kam v Liberci a okolí Partneři Aktuality Rezervace Ke stažení Kontakt

Wellness Hotel Fénix, Ještědská 279, Liberec 19, 46008, GPS 50°44'21.01"N 15°01'01.60"E E

© 2020 Hotel Fénix, všechna práva vyhrazena

Designed and developed by 5Q, spol. s r.o
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Další informace.